Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a Veszprém-i kórház...

Milyen a Veszprém-i kórház szülészete?

Figyelt kérdés

Milyen szobák, ágyak, vajúdó eszközök vannak?

Szülésznők, dokik mennyire normálisak...

stb...stb..

minden érdekel:)


2009. jún. 6. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én 2002-ben és 2004-ben szültem (most várom a harmadik babát), de nekem egy rossz szavam se lehet semmire, senkire. Mindkét gyereknél már szülés előtt egy héttel befektettek rossz nst miatt,plusz még a szülés utáni 5 nap (ami azóta 3-ra csökkent) úgyhogy jó sokat voltam bent, de jó volt, kifejezetten jól éreztem magam.Mindenki aranyos!!!!!! Vajúdóeszköz akkor még csak labda volt, ezt kifejezettem ajánlom neked, de sztem azóta se bővítették, nem hiszem, hogy van rá keret...de én semmit nem hiányoltam.Két egyágyas(vagy kétágyas?) szoba van, ezt a császárosoknak tartják fent, a többi asszem 4 ágyas.

Egyéb kérdés?:)

Melyik dokihoz jársz?

2009. jún. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!