Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszarosok, Gyulladt lehet a...

Csaszarosok, Gyulladt lehet a sebem?

Figyelt kérdés
A vagas felett kemenyedest ,duzzanatot erzek kisse piros de ne igazan fajni nem faj genny nem jon csupan ennyit vettem eszre 2 napja hogy kemenyedes van felette masnak is volt ilyen? Vagy orvoshoz kene mennem?6napja csaszaroztak 3. Nap mar kiszedte a dokim a varratot akkor meg nyomkodta a heg korul nem fajt most viszont elegge faj az a duzzanat ami folotte van. Akinek volt hasonlo vagy tudja hogy mitol van irja mar meg elore is koszonom!
2018. febr. 8. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, a heg fölött sokáig kemény és fájdalmas volt az "úszógumim", kb. fél évig olyan volt, ha megérintettem, mint amikor egy kék-zöld ütési foltot megnyomsz. Második császár után hasonló van, az a heg nekem lassan 12 hetes, de most is érzékeny az úszógumi bőre. Keménynek már nem érzem, de enyhén fáj a bőr, ha megnyomom. A heget magát nem érzem, ott nem érzékeny a bőr, fölötte annál inkább.


Amit írsz, az nem gyulladás, az a szövetbolygatás velejárója. Nekem mindkét hegnél volt kis gyulladás, váladékozás a hegen, az teljesen független ettől.

2018. febr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is volt ilyen, normális. Nekem a seb egyik végén bekeményedett egy gombócban, nem fájt, csak ha erősebben megnyomtam akkor egy kicsit kellemetlen volt. Védőnőt dokit kérdeztem, azt mondták normális, most megnéztem már nincs ott, de eddig fel se tűnt
2018. febr. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia 4 hete császároztak es nekem is ilyen még mindig.
2018. febr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem lassan 4 hónapja császároztak, de a varrat helye még mindig kemény. A heg szépen halványul, de kitapitható végig. A 2 vége különönösen kemény, csomós, ott varratszedés előtt (2.hét) kissé gyulladt is volt (inkább csak piros, nem gennyes). 1,5-2 hónapig fájt nyomásra, már csak akkor kellemetlen, ha front jön, vagy ha rám ugrik a 15 kilós nagyfiam.
2018. febr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!