Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben a kontaklencse...

Szülés közben a kontaklencse bent maradhat?

Figyelt kérdés
2008. okt. 27. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Én úgy tudom, hogy nem.
2008. okt. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Én is úgy tudom,hogy nem engedélyezik,mert amikor már toló fájások vannak akkor be kell csukni és nagyon ősze kell szorítani a szemeket,hogy ne menjen rá a szemekre az erőltetés és ne legyenek véreresek,de meg kell kérdezni a nőgyógyászt és ő pontos választ ad.
2008. okt. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Ahol én szültem ott nem engedték, nem tudom hol fogsz szülni, de biztos elmondják majd, hogy szabad-e vagy sem.
2008. okt. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Szia!


Már hárman is feltették előtted ugyanezt a kérdést: "szülhetek kontaktlencsében?". Kérlek titeket, hogy használjátok a kereső funkciót.

köszi

2008. okt. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Én abban szültem, és mivel manapság már nincsenek kemény lencsék, amik kieshetnek...a szemészem csak röhögött,mikor megkérdeztem...majd hozzátette, hogy :hát perszeeee, miért ne lehetne????
2008. okt. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Én is abban szültem és egyáltalán nem szóltak érte.Mondjuk én nem is akartam volna kivenni,úgyse esik ki akár hogy erőlködsz.Én tökéletesen akartam látni a kisfiamat:):) Szerintem nem gond!!
2008. okt. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Esetleg csak az jelenthet problémát, ha ne adj isten hirtelen császározni kell, és altatásnál nem biztos, hogy bent maradhat, arra meg talán nem lesz idő, hogy kivedd.
2008. okt. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is most fogok szülni, voltam orvosnál és optikusnál is, mindkettő azt mondta, hogy nyugodtan. Ha egyébként jól bánsz a lencsével, nincsenek panaszaid, nem befolyásol semmit.

Persze, hogy a kórházban mit mondanak az más kérdés. Azért készítsd oda a szemüveged, biztos ami biztos. Ha nagyon aggaszt a kérdés, hívd fel a kórházat, a szülészetet, ott megmondják, mi a gyakorlat.

2008. okt. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!