Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Éber császár után mikor lehet...

Éber császár után mikor lehet látogatót fogadni? A pici velem lehet vagy elviszik? Apuka meddig maradhat velem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kórháza válogatja. Nálunk az intenzíven nem lehetett látogatót fogadni, utána igen. A baba is addig nem lehetett velem, amíg az intenzíven voltam. De hozták szoptatni 3 óránként. A csecsemős részen meg éjjel-nappal együtt voltunk.
2010. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hol?Egerben baba-barát a kórház,ami azt jelenti pl a babát rögtön megkapod 2óra test-kontaktusra,rögtön veled lehet a szobában(természetesen ellátni segítenek amíg nem kelhetsz fel).Apuka az örzőbe már nem mehet,és a szobákba sem utána,van egy helység ahol a látogatókat fogadhatod.
2010. dec. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
SOTE1 fognak császározni
2010. dec. 30. 12:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Fehérváron az őrzőbe is be lehetett jönni, sőt csak oda. Azonnal lehetett látogatót fogadni és azonnal kihozták a babát. Mondjuk délben szültem. A másik éjfélkor, az őrzőben ott volt velem a párom egy darabig. A babát reggel 6-kor hozták, mert akkor már mozoghattam és el sem vitték már.
2010. dec. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sote II-n szültem. Nem tudom az I-en hogy megy. Nálunk úgy volt, hogy miután felvittek az őrzőbe, a babát az újszülött osztályra, valamikor (nem emlékszem, talán 1-2 óra után) a családtagok bejöhettek meglátogatni, mindenkihez egy időpontban, de csak rövid időre és egyesével. Így mindenki egymás után bejött hozzám egy fél percre. Nagyon jó volt, hogy bejöttek. A babát pedig az újszülött osztályon tudták akkor megnézni. Majd utána egy másik időpontban hozták a kicsiket nekünk (ekkor már látogató sehol), és egy 10 perc után vitték vissza. Másnap viszont már egész nap velem volt a lányom.
2010. dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

7 éve szültem a SOTE1-en császárral, és igen re,élem, hogy azóta gyökeresen változott a helyzet, mert az első 2 nap az intenzíven szörnyű volt. A gyerekemet nem is láttam, nem hozták oda nekem 2 egész napig, csak amikor már átkerültem a gyermekágyra akkor kaptam meg. Úgy könyörögtünk sírva az ágyszomszédommal az intenzíves nővérkének aki a rádiót bömböltette közvetlenül mellettünk, hogy legalább telefonon kérdezze meg, hogy jól van-e, egészséges-e a gyerekünk akit még csak nem is láttunk (azt leszámítva, hogy a műtétkor az arcomba tolták, hogy itt van és vitték is). Aztán mikor már együtt voltunk a gyermekágyon akkor békénhagytak. Igaz, hogy nem segítettek semmit, de nem is bántam, csak hagyjanak békén együtt a gyerekemmel. A műtét után 4 nap múlva hazaküldtek, varratszedésre úgy vánszorogtam vissza.


Ismétlem, ennek 7 éve. Azóta sokminden változhatott, de nekem örök emlék marad.

2010. dec. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tényleg kórháza válogatja. Én a dél-pestiben szültem, reggel 6-kor lett meg a manóm. Délelőtt 11 körül odahozták nekem, együtt feküdtünk kb. fél órát úgy, hogy a karomban tarthattam egy pólyában - ekkor még nem kelhettem fel, nem mozgathattam a fejemet sem.

Aztán este 7 körül odahozták a picuromat, akkor bejött a párom is, és mivel egyedül voltam a császáros őrzőben, bejöhetett a kórterembe is a párom. Velünk volt egy jó fél órát, és a picimet is cicire tudtam akkor már tenni. Aztán másnap reggel már normál időben, mint mindenki másnak, 7-kor hozták a piciket egy órára, 8-10-ig elvitték őket vizsgálni, fürdetni, majd visszahozták 10-kor, és este 10-11-ig voltak nálunk. Éjjel tudtunk így pihenni. Én nem bántam, hogy így volt.

2010. dec. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt még lehagytam, hogy látogatót bármikor lehetett fogadni, de nem jöhettek be az osztályra, csak az osztály bejáratához kitolhattuk a babákat, és üvegajtón keresztül lehetett megnézni. A hivatalos látogatási idő 4-5-ig tartott, akkor a látogatás idejére le lehetett adni a piciket az újszülött osztályra, addig mi kimehettünk a folyosóra, illetve az előtérbe a rokonokhoz.
2010. dec. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves utólsó és utólsó előtti!Te mikor szültél?Én juliban!És színtúgy császárral a dél-pestiben!
2011. jan. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Én 2009. szeptember 28-án.
2011. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!