Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszaros anyukak, ti kivartat...

Csaszaros anyukak, ti kivartatok a 6 hetes kontrolt a szeretkezessel?

Figyelt kérdés
En nagyon jol erzem magam, es mar hianyzik az osszebujas,foleg, hogy januartol tiltva voltam az egyuttletektol
2010. jún. 4. 21:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%

12.34! Konkrétan senkinek és ahogy írtam ,azoknak akik kételkednek az orvos utasításában! Ez ma a második ilyen kérdés!

Nem véletlen a tilalom és az orvosok ezt el is magyarázzák érthetően!

2010. jún. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem kell itt osszekapni a kerdesemen :) kerdesem az volt , hogy ti kivartatok a 6 hetet? nem kell itt osztani az eszt,(7,17-es) kivancsi voltam a ti tapasztalataitokra, az hogy en mit csinalok, az az en dolgom, amugy termeszetesen en is kivarom az idot...

Koszi a tobbiek valaszat!

2010. jún. 5. 17:12
 13/17 anonim ***** válasza:
36%

Még jó,hogy aki nem halt bele senki ha 6héttel előbb sexelt:-D

Szerintem az orvos tudja a tutit,de ha egy nő ad magára akkor ő is érzi,ha kívánja és már nem vérzik..2császim volt és mindkettő után picit hamarabb volt sex,és nem fertőződtem meg!Ha ugy érzed minden oké magaddal akkor szerintem nyugodtan!

2010. jún. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
61%

Ha egy nő ad magára akkor nem vár? Ez aztán az okos komment!

Kedves kérdező ezzel már biztos megvagy elégedve, úgyis ezeket a válaszokat várod!

Ő már elég okos neked?


Lásd előttem válaszoló!

2010. jún. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp várni kell de ez nekem is egyértelmű volt, nem is kellett az orvosnak mondani.

A "császis" igényes anyuka , örüljön neki , hogy nem lett semmi baja!

Sajnos az én barátnőm nem volt ilyen szerencsés, úgy vérzett utána , hogy rögtön vitték a műtőbe és nagyon megszégyenítették, hogy nem várt.

Mondanom sem kell, hogy utána már nem volt olyan sietős neki , hogy sexeljen!

Azt észt pedig ott kell osztani ahol kevés van!

Mondjuk én a "császis" anyukának kapasbol soron kívül utalnám is:-))))

2010. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy kivártam, hogy eltelt még 4 hónap is. Nekem egyáltalán nem jutott eszembe a szex.
2010. jún. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam, hogy a kerdesem ilyen vitatema lesz, de orulok, hogy ezt is megvitattuk...
2010. jún. 6. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!