Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nincs fogadott orvosom,...

Ha nincs fogadott orvosom, mikor indítanak szülést, ha túlhordanám?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában maximum két hetet várnak, és indítják, de kórháza, és orvosa válogatja. Ha úgy látja jónak a doki, akkor hamarabb is indíthat.
2010. jún. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk Nógrád megyében úgy működik, hogy a 40.héten mindenképpen befektetnek a kórházba. És a 41.héten indítják meg a szülést.


Úgy érzed, túl fogod hordani? Vagy esetleg már betöltötted 40.hetet?

Én 38 hetes vagyok, másfél hét múlva császároznak.

2010. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát mensi szerint máj. 28-án töltöttem a 40. hetet, de Uh szerint jún. 11-e a szülés kiírt napja, (már a terhesség eleje óta megállapították, hogy két héttel későbbi a baba). Voltam bent kórházban 28-án, és azt mondták menjek be jún. 11-én.
2010. jún. 1. 18:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Addig nem kell bejárnod kétnaponta - naponta CTG-re, flowmetriára? Én még nem töltöttem be a 40 hetet, jún. 5-re vagyok kiírva, de gyakorlatilag majdnem naponta lát orvos.
2010. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ctg-re heti egyszer kell menjek, mert elvileg most ugye csak 38+4 hetes vagyok. Flowmetriáról nem mondtak semmit. Magzatvizet akartak nézni, de zárva volt a méhszájam. Jún. 11-től már biztos naponta kell menjek.
2010. jún. 1. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:

16.25-ös vagyok. Na ezt én sosem értettem... Mármint azt hogy némelyik orvos módosítja a szülés dátumát az UH szerinti méretek alapján, némelyik nem. Én pl június 20-ra vagyok kiírva utolsó mensi szerint, de végig kb 1,5 héttel kisebb a baba, mindegyik UH szerint. Mégsem írták át a szülés dátumát. Ráadásul mivel programozott császár lesz, még 1 héttel hamarabb meg is műtenek. Tehát június 14-én szülök, de UH szerint a 40.hetet csak június utolsó napjaiban tölteném be. Ez nekem magas :(


Visszatérve Rád, az jó, ha zárt a méhszáj. Bár gondolom már szeretnéd, ha kint lenne a baba, ugye? És sosem tudni, nem akar-e előbb kibújni, tehát lehet nem is kell megvárnod a 11-i befekvést. Könnyű szülést Neked! :)

2010. jún. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!