Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egészségügyi betét, melltartób...

Egészségügyi betét, melltartóbetét?

Figyelt kérdés

Szülés után melyik betétet használtátok? A kórházba kb. mennyi fogyott el?

Melltartóbetétet mindenki használt vagy lehet v-mivel helyetesíteni? Egyáltalán kell mindenkinek?


2010. máj. 24. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én szülés után a Tena Lady betétet használtam, a kórházban 1 csomaggal fogyott el, ez 30 db, viszont itthon már nem kellett csak sima kis betét.

Melltartó betét nekem kellett, hogy mivel lehet helyettesíteni azt nem tudom, mert egyszer pelust tettem be helyette és jól kidörzsölte a cicimet.

2010. máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem jó szolgálatot tett a melltartóbetét, viszont még jobbat a tejgyűjtő kagyló!A betétet akkor használtam, mikor mentem valahová, a kagylót otthon!A kórházban kb 3-4 nappal a szülés után beindul a tejed, éy akkor bizony kelleni fog hogy ne a hálóinged áztasd el!!

Betétből sajna már nemtudom mennyit használtam, most hogy ismét szülés előtt állok, és 2 csomag betétet raktam a bőröndbe!

2010. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy csomag melltartóbetétbe (kb 700 ft a gyógyszertárban) nem halsz bele. :-) Kelleni fog, ha szoptasz, majd meglátod, főleg az elején. Nagyon át tud ázni az ember a tejtől. Állítólag később csillapodni fog a tejleadó relfex (én még csak 2 hónaja szültem), de a tej képes megindulni a szobatársad gyerekének sírására is.


Melltartóbetétből később áttértem a moshatóra, ez számomra gazdaságosabb. A neten olcsóbban lehet venni, mint a boltban az Aventosat.


Egy csomag Tena Lad Etxra betétet vettem, nem fogyott el mind, olyan gyorsan csökkent a vér mennyisége. Utána még kté csomag Alway Ultra Night fogyott, mire áttérhettem a sima tisztaságoi betétre.

2010. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én bellady inkotinencia betétet vettem a tescoban, nem volt vészes az ára, és bőven elég volt, nem is fogyott el a teljes csomag, pedig pár óránként cseréltem az első 2-3 nap. utána sima always ultrát használtam.

melltartóbetétből nekem a baby bruinos vált be, 24 db 500 ft körül van. utólag látom, jobban megérte volna a moshatós, de már csak éjszakára használok, nem fogy már annyira. helyettesíteni nem tudom, hogy lehet-e, mert mellbimbó elég érzékeny, főleg a szoptatás kezdetekor. és igen, valószínűleg kelleni fog!

2010. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tena Lady normál betétből kb 15 fogyott el, utána elég volt az Always is. Nálunk a Tenát darabra is lehet venni a gyógyszertárban. Melltartóbetétre egyáltalán nem volt szükségem, pedig volt (van) bőven tejem, de jobb ha veszel egy dobozzal, a legtöbb barátnőmnek szüksége volt rá.
2010. máj. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Eü. betétből Tena Lady normal volt, 30 db, el is használtam, nekem sokkal kényelmesebb volt, mint a többi betét.

Amikor elfogyott, vettem még Naturella betétet.


Melltartóbetét nekem kellett, sokszor átáztam volna különben, de éjjel textilpelenkát tettem az alvós topba vagy melltartóba, mert reggelre elég sokáig úsztam a tejben, szó szerint.

Néha helyettesítettem napközben a melltartó betétet úgy, hogy textilpelust felvágtam 6 vagy 8 felé és azt hajtogattam be a melltartómba.

2010. máj. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 24. 19:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen,a textilpelusos éjszakai megoldás nálunk is bevált!Napközben tejgyűjtő kagyló!
2010. máj. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!