Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utan? Milyen betet?

Szules utan? Milyen betet?

Figyelt kérdés
ti milyen betetett hasznaltatok szules utan??
2011. máj. 23. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Legnagyobb tenna,és még így is történt kétszer baleset!
2011. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Éjszakai always.
2011. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tena. Az első pár napra a legnagyobb méret, utána 1-el kisebb, a vége felé elég a mini is.
2011. máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nekem azt mondták a legnagyobb Tenát vigyem! Hát,megmaradt majd mind! Talán 1-et használtam a legelején, aztán éjszakai always-t.

Én császárral szültem... nem tom, aki simán szült,annak mi kellett?

2011. máj. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 kisnita ***** válasza:

Én végig Tena Minit használtam és nekem jó volt, sosem áztam át, gyakran cseréltem. Az utolsó pár napban már csak tisztaságit tettem be mert alig-alig véreztem. 3 hétig volt gyermekágyi vérzésem.

Ha nem tudsz Tena-t venni akkor vegyél vastagabb éjszakai betétet.

2011. máj. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyeni, hogy ki mennyire verzik szules utan. Belolem 3 hetig dolt a ver (2-3 orankent csere + zuhanyozas), utana csillapodott. Az ejszakai betet semmire nem volt eleg. 3 eve volt a DM-ben egy hatalmas inkontinencia betet (szarnyas), az volt a legjobb - sajnos mar nem lehet kapni. A tena-nak vannak alternativai a DM-ben, es a Rossmannban is. A Rossmann-os az olcsobb - es teljesen jo. En akciosan vettem a 12 db-ost 400-ert (a tena 860), egyebkent most talan 600. Meg igy is olcsobb.. Hozza lehet kapni tena rogzito nadragot (350 ft a 2 db) gyogyszertarban.

En most vettem kb 4 x 12 db-os inkontinencia betetet a Rossmannban, 2 x 14 Allways ejszakait (kesobbre), 2 x 2 tena rogzitonadragot. Aztan majd meglatom, hogy eleg lesz-e.

2011. máj. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én Tena Extrát használtam több napig...(császáros voltam, de mondjuk a vérzés nem ettől függ).

Én úgy gondolom, inkább maradjon meg a nagy Tena, minthogy nagyon vérezzek és ne legyen nálam megfelelő méretű betét...

2011. máj. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia nekem az elsőnél is elég volt az éjszakai always és a másodiknál is.
2011. máj. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én is a legnagyobb tenát vittem, de ha másodszor szülnék, az első napokra pelenkát vinnék, de komolyan.


az volt a rossz a tena-ban, hogy fekvő pozícióban hátul kifolyt a vér és gyakorlatilag benne feküdtem. aztán amíg ott voltam, nem cserélték ki a lepedőt. de utána a hét végéig elég a tena betét és azt követően pedig jöhet a sima always. utána pedig tisztasági, én pont a 6. hétig pecsételgettem.

2011. máj. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

páran írták az éjszakai alwayst, hát az nekem semmit se ért volna az tuti.

inkább nagyobbat vigyél, mint kisebbet.

2011. máj. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!