Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez a tenna betet jo szules...

Ez a tenna betet jo szules utanra?

Figyelt kérdés

Termeszetesen a csomagolasra, gondoltam, hogy felismeritek-e?

Kulfoldon elek es itt olvastam, hogy nagyon sokan a tena betetet javasoljatok szules utanra. Ahogy olvasom ezen az oldalon itt vizelettartasi gondokra van. Bocsi a tudatlansagomert csak nem tudom, hogy most megvegyem mert jo ez, vagy inkabb szerezzem be otthonrol mert ti egesz masrol beszeltek?

[link]


2009. aug. 21. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Tena large jó lesz szülés utánra. Vizelettartási gondokra van elvileg, de szülés után elég erősen vérezni fogsz. Szükség lesz rá.
2009. aug. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom nagyon szepen, hogy valaszoltal. Akkor lassan majd megveszem. Csak biztos akartam lenni benne, hogy ez az amit hasznaltok mert nem tudtam, hogy elvileg vizelettartasi gondokra lett kitalalva. Hat mindennap tanul valamit az ember. :) Koszi megegyszer, hogy irtal, sokat segitettel.
2009. aug. 21. 10:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is megvettem ezt a tena betétet,de szerintem felesleges.Legalábbis nekem az volt,nem véreztem olyan,hú de nagyon,bőven elég lett volna akár egy éjszakai eü.betét is.Én a tenából 2 használtam el,a többi azóta is csak ott áll a szekrényben.
2009. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem kevés volt a tena mini. (azt kaptam anyukámtól) úgyhogy hozattam be másikat. A csomagolást nem láttam, mert bontottan kaptam, de az is tena volt, de szerintem az extra nagy. Nekem napi 3 abból is elment.

2009. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én molimed betétes bugyit használtam és nagyon jó volt. Ez is vizelete tartási gondokra van, csak ebben az a jó, hogy egybe van a bugyi a betéttel már gyárilag. Nekem nagyon jó volt és kényelmes nem beszélve arról hogy magas a derékrésze és a hasamat is leszorította. Én nagyon meg voltam vele elégedve. Nem drágább mint a tena meg a hozzá való bugyi. Azt hiszem olyan 2000 ft körül volt 12 db. Nekem nagyon megérte, nem használtam el belőle csak 4-5 db-ot, de akkor is.
2009. aug. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is Tena betétet használtam szülés után a kórházban, azt hiszem a legnagyobb méretűt. Otthon már elég volt az éjszakai Always is.
2009. aug. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!