Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Uzsoki kórházról tapasztalatok...

Uzsoki kórházról tapasztalatok? Ki hogy érezte magát ott? Pozitív, negatív élmények?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Már 4 éve volt, de nagyon pozitív élmények.


Hosszas vajúdás után derült ki, hogy császárra lesz szükség. Még stoppolták a dokik a hasamat, miközben a fiamat már a fejem mellett tartották, hogy lássam. Műtét után még lábadoztam este, nővérke jött hozta a picurt, ha nem alszom, akkor hadd legyen kicsit mellettem még ha nem is kelhetek fel.


Másnap már baba-mamás szoba, ami nem azt jelentette, hogy "intézd a gyerekedet egyedül", hanem rendszeresen jöttek a csecsemős nővérek, segítettek bármit kérdeztünk. Sőt a hazaindulásunk előtti nap az egyik még külön szólt, hogy ha van kérdésem, akkor nyugodtan menjek és beszéljük át. Volt kérdésem, úgyhogy megmutatta hogyan fürdessem otthon a gyereket, hogy tudom stabilan tartani a kádban, milyen ruhát vigyünk be akkori időjárásra a hazamenéshez a picurnak stb...

2010. máj. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly nyáron szültem ott, épp a felújítás alatt. A dokik, szülésznők nagyon profik!!!!!!!!!!! Csak pozitív tapasztalat nálam is és több ismerősömnél is, viszont a csecsemősök nem voltak aktívak.... Nem segítettek, csinálj amit akarsz, szoptass ahogy akarsz!!!!! Ettől függetlenül akövetkezőt is it szülöm! Már úgyis gyakorlot vagyok, már nem lesz gond!
2010. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
gyakorlott
2010. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló, mint az előttem szóló. Az orvosom, a szülésznőm nagyon kedves, de határozott, profi szakemberként bántak velem.

A csecsemősök között volt, aki nagyon sokat segített, (az 5 nap alatt ketten), inkább a szobatársaimtól kérdeztem, mint tőlük, miután párszor "lepattintottak".

Az nagyon jó volt, hogy a fiam végig velem lehetett, csak az orvosi vizitre és az esti fürdetésre kellett "beadni".

2010. máj. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 hete szültem, császárral. Egyértelműen pozítivak a tapasztalataim. Szülésznők, orvosok, nagyon kedvesen törödnek minden anyukával. Nagyon rendes volt a Zoli nevű műtős is!

A csecsemősök kicsit messze vannak a császáros szobáktól, de segítőkészek. Szépek, praktikusak a szobák.

A takarító személyzet nem profi. Zavart, hogy csak egyikőjük viseli a kesztyüt...

2010. máj. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!