Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyelv piercinget ki kell...

Nyelv piercinget ki kell venni szülés alatt?

Figyelt kérdés

A páromnak van, de ő ilyenekhez nem ért.

Köszönöm.


2010. máj. 21. 13:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

nekem van, császárral szültem meg sem kérdezték hogy van-e, nem kellett kivennem.

csak a karláncot és a nyakláncot kellett levennem, a jegygyűrűm meg rá szorult az ujjamra, így az is maradt senki nem szólt érte.

most pár hét múlva megint szülők, egy másik kórházban ott nem tudom mi a követelmény, de a gyűrű most is ugyan úgy rá van szorulva az ujjamra :(...

2010. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
A nyelv 24 óra alatt beforr!
2010. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor vettem ki a nyelvemből az ékszert, amikor elkezdődött a vajúdás. Attól féltem, hogy a tolófájások alatt ráharapok, vagy ilyesmi. Megszületett a babám, és visszatettem. Pár órát volt csak kint. Kb 1 nap alatt be tud forrni, így sietni kell a visszarakással.
2010. máj. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
33%

Ha az orvos nem is mondja szerintem akkor is kerüljön ki az összes piercing. A köldök és a nyelv piercing nagyon más. Egy köldökékszert valóban vissza tudsz tenni pár héttel később is de egy nyelvpiercinget egész biztosan nem. Elképesztő gyorsan gyógyul.

21/Leányzó

2010. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
A nyelv és köldökpiercinget ki kell venni.Kórház,orvos,és a helyzet is válogatja,hogy a többi ékszerrel mi lesz...én a Szt.István khzban szültem,gyorsan,komplikáció mentesen,a jegygyűrűm,a kar-és nyakláncom,valamint a bokaláncom és a lábujjgyűrűm is rajtam volt!
2010. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

13:57-es vagyok

bocsi, nem gondoltam, hogy a nyelv annyival gyorsabban beforr!

de én biztosan kivenném, mert ha gond van és pl. valami csövet le kell dugni a torkodon ( már bocsánat, de előfordulhat...) akkor ne ezzel menjen az idő, hogy útban van vagy mittudomén.

amikor beértek a kórházba, kiveszed, és ha lekerülsz az osztályra, visszateszed. csak nem lesz 24 óra!

2010. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
nekem császárom volt így automatikusan le kellett vennem minden ékszert és a nyelvemböl is kivetették velem!sajna nem tudtam visszarakni egyböl csak 9hónappal szülés után,mert addigra már nem szoptattam!
2010. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
bocsi, de a piercingnek mi köze a szoptatásnak?
2010. máj. 25. 06:20
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ugy h 4nap alatt nem forrt össze...4 éve van a nyelvembe!
2010. máj. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
20:12-es válaszoló vagyok!mikor kivettem a piercinget akkor sikeresen elhagytam az egyik bogyót így nem sikerült visszaraknom!mikor megpróbáltam addigra már beforrt és mivel szoptattam így nem akartam magam stresszelni miatta!a köze az hozzá,h kevés tejem volt és az izgalom,meg egyfajta stressz ami elötte kijött rajtam visszatételnél nem tett volna jót a tejnek,mert akár be is savanyíthattja azt vagy akár el is apaszthatja!
2010. máj. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!