Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyelv piercinget ki kell...

Nyelv piercinget ki kell venni szülés alatt?

Figyelt kérdés

A páromnak van, de ő ilyenekhez nem ért.

Köszönöm.


2010. máj. 21. 13:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
33%
Igen!!!Mindenhonnan mindent!
2010. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Mert múltkor kérdeztem a dokimat hogy mit csináljak és azt mondta ahogy nekem jó, de császárnál ki kell venni.
2010. máj. 21. 13:27
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
Vedd ki!Úgy a tuti!Jobb félni mint megijedni!
2010. máj. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
23%
ki szül? te vagy a párod? Miért kellene kivenni akármelyikőtöknek is? persze a műtétnél biztosan minden ékszert le kell venni, de nem értem hogy a TE dokid miért vetetné ki a pároddal a piercinjét....
2010. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
a dokimat kérdeztem hogy nekem (anyának) ki kell e vennem.
2010. máj. 21. 13:39
 6/27 anonim ***** válasza:
78%
Velem kivetették, nyelvből is és köldökből is, nyelvből azért mert félő, hogy a nyomás alatt ráharapsz és a másik ,ha bármi történik akkor semmi nem lehet a szádban ami akadályozza az esetleges ellátást ha az anyukával történne valami..még a lakkom is lemosatták:DDD a nyelvem másnap estére beforrt..
2010. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
azt nem akarom h be forrjon. Max szülés után vissza tetetem a párommal.
2010. máj. 21. 13:41
 8/27 anonim ***** válasza:
80%

azt írtad hogy a "páromnak van".

szerintem nem fog beforrni 1 nap alatt, mielőtt indultok a kórházba kiveszitek, a szülés után néhány órával pedig visszateszi a párod.

2010. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
igen a páromnak van, de ő nem ért ahhoz hogy nekem a sajátomat szülés alatt ki kell e vennem.
2010. máj. 21. 13:51
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

aki szül, annak mindenhonnan mindent ki kell szedni, hogy ha esetleg császár lesz és altatni kell, ne ezzel menjen az idő.

egy nap alatt nem fog beforrni, és remélhetőleg kevesebb, mint 24 óra alatt meg is lesz a baba. én a 20. héten vettem ki a köldökömből, szülés után pár héttel simán vissza tudtam tenni, nem forrt be.

szép szülést nektek!

2010. máj. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!