Van itt olyan kismama aki megtudta gyözni a párját hogy legyen bent vele a párja a szülésnél, pedig ő nagyon elhatárolódott tőle?
A párom azt mondja se a gyereket se engem nem utálna inkább meg (a gyereket azért mert szenvedést okoz engem pedig mert hogy tud olyan kis lyukon kijönni a gyerek:) ) és nem akar bejönni velem. Egyedül nem hiszem h végig fogom tudni csinálni, másba viszont nem bizok meg.
Kiváncsi lennék h ti hogy birtátok esetleg meggyőzni a párotokat?!
Férjem sem akart, de meggyőztem. Azzal állt neki, hogy ő csak a fejemnél lesz, nem néz sehova, csak fogja a kezem és simogat. Na ehhez képest megnézett szülés után-varrás előtt... és nem utált meg. Sőt apák ilyenkor jobban megbecsülnek, ha végignézik, min megy át a nő..
Amúgy ez a természet rendje, szar, ha ezért megutál... ne így álljon neki!!
Amúgy nincs annál szebb pillanat, mikor meglátja a kicsit, és elvághatja a köldökzsinórt, soha nem hagynám ki ebből a férjem. Kettőt már végigcsináltunk:-)
nálunk is hasonló helyzet volt, csak férjem még plusszba nem bírja a vért... én szépen óvatosan kezdtem a témához, hogy pasik akik voltak bent mit láttak, mi dolguk volt... és abban egyeztünk meg h ha vmit úgy érez akkor kimegy, vajlúdás alatt velem marad végig, csak ha jön a pici és nem bírná akkor kimegy, addig úgyis csak az van h fogja a kezed, simizi a hátad, bátorít...ha meg komolyra fordul a helyzet,és jön a pici az már úgyse sok idő, és akkor kimehet ha akar...a lényeg h akkor ott legyen amíg szenvedek, azt a fél órát amíg kitolom azt meg majd kint izgulja, telefonálgat...
már szinte jobban várja mint én :)
de ez majd úgyis ott a helyzet fogja adni!
35h km
Nagyon szerettem volna, h ott legyen, megkérdeztem pocakosan, azt mondta ki van zárva, fél, h olyat látna, amitől megváltozna az érzés az irányomba. Nem mondtam többször neki. 37 hetesen bekerültem fájásokkal, valahogy "ottragadt" velem a szülőszobán, akaratán kívül végignézett egy szülést, s akkor azt mondta, szörnyűbbre számított, amíg vér nem folyik, vszínűleg benn marad velem. Végül a miénk a 40. héten született meg, a férjem ott döntötte el, h bennmarad végig, én egy szóval se kértem, csak annyit mondtam, h nagyon nagy segítség volt h benn volt velem akkor 37 hetesen. Végig kitartott, pedig irtózik a vértől és a kórháztól, de azt mondja óriási élmény volt, egy percig se bánta, h benn volt!
Ne győzködd, csak mondd el az érzéseidet Neki!!!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!