Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros Anyukák! Seb vs....

Császáros Anyukák! Seb vs. Szőrszálak?! Intim kérdés.

Figyelt kérdés

Nekem a vágásomnak kb a közepén vagy egy-két szőrszál, ami nagyon-nagyon idegesít. Ezek sokszor visszafelé nőnek, ez meg ugyebár viszket, és sokszor úgy néz ki, mintha begyulladna ezek környéke. Vagy legalábbis néha kisebesedik.

Volt már valakinek hasonló? Lehet ez ellen tenni valamit?


2010. máj. 17. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Szia!Nem vagy vele egyedűl,nem tudom mit lehet vele csinálni,engem is érdekelne,de még nekem nagyon érzékeny a sebem.Két hónapja volt a császár,ez volt a második!
2010. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Én egy éve vagyok túl az első császáron. Helyzet ugyanaz. egy helyen folyton előjön, visszafele nő, kipirosodik.... Szóval én is várom a jó tippeket. Jelenleg nem nyúlok hozzá, és 1-2 nap alatt visszahúzódik. Piszkálni nem szabad, mert akkor tényleg begyullad , és kipirosodik. Tartok tőle, hogy nincs rá megoldás. :)
2010. máj. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
én kérdeztem kozmetológust és nincs rá megoldás mert a hegnél nem egyenletes a bőr felülete ez okozza, hogy akár borotválás akár epilálás után nem tud rendesen kibújni a szőrszál, hanem begyullad egykicsit. amíg nem jobban gyullad be,addig nincs baj, csak akkor ha már annyira, hogy utána egyáltalán nem bújik ki csak gyűlik meg egyre jobban.akkor sebészi beavatkozásra van szükség amivel megnyitják és kitisztítják. nem valami kellemes de ettől még a következőnél is lehet, hogy ugyanez történik. egyetlen megoldás a lézeres szőrtelenítés,ami egy időre kiöli teljesen, én már ennél maadtam, habár nem olcsó, de inkább mint a sebész mert ott utána is lesz mindig egy heg.
2010. máj. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Sejtettem, hogy nem igazán lehet vele mit tenni! :(

2010. máj. 18. 08:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!