Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Párom még nem tudja hogy...

Párom még nem tudja hogy császárral szülök, mert ellenzi. Ha a szülés napján tudja meg, hogy tálaljam? Vagy közölje vele az orvos? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 20:33
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
A kérdésre is válaszolna valaki?
2010. máj. 15. 14:14
 22/27 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj a nőgyógyásszal, és mondd meg neki, hogy több embert is ismersz, aki csípőficam ellenére is természetes úton szült, te is így szeretnél. Kérdezz rá, hogy milyen indok szól mellette és ellene, és hagyd rá a dokira, hogy eldöntse, hogyan szülj. És igen, nézesd meg magad egy másik ortopéd orvossal is, mondd neki, hogy kifejezett kívánságod a természetes szülés, ezt szem előtt tartva vizsgáljon meg, és írjon javaslatot.
2010. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
köszi
2010. máj. 15. 14:23
 24/27 anonim ***** válasza:
Én válaszoltam az összes kérdésedre :)
2010. máj. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
A tegnapi 12.54-es válaszoló vagyok. Nem tudom,hogy miért van az,hogy ha ülök, vagy fekszek, vhogy mindig szédülök.Főleg akkor,ha egy kicsit meg is erőltetem magam. Egyre rosszabb.Enikő
2010. máj. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ha a szülés napján tudja csak meg, akkor mond neki, hogy csak most mondta az orvos. Ha nagyon ellenzi, akkor inkább az orvos közölje vele.De ha bátor vagy, akkor sok sikert! ;) Előre is sok boldogságot! ;)
2010. máj. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Egyébként miért ellenzi???
2010. máj. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!