Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Párom még nem tudja hogy...

Párom még nem tudja hogy császárral szülök, mert ellenzi. Ha a szülés napján tudja meg, hogy tálaljam? Vagy közölje vele az orvos? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 20:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
72%
Ha orvosilag indokolt, és nem a te külön kívánságod, akkor nincs mit titkolni, és egyébként sem. Én mondjuk személy szerint biztosan nem vállaltam volna babát akkor ha ilyen kérdést nem tudok megbeszélni a párommal.
2010. máj. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
72%

Én minél előbb elmondanám, hogy eméssze. Ez van, akár tetszik, akár nem.

Az egy másik eset lenne, ha te akarnád a császárt...

De akkor is, mi az, hogy nem tudja? Nem életetek egyik legmeghatározóbb közös élményére készültök? Nem kéne titkolózni.... nem adok így sokat a kapcsolatotoknak..

2010. máj. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
24%
Miért nem lehet felvállalni a párod előtt, hogy nem akarsz hüvelyi szülést? Csípőficamosokkal foglalkozom (többek között), pavlikos, műtött is van rengeteg és természetes úton szültek, de te is tudod, hogy ez csak egy kreált indok nálatok. Ha őszinte lennél a pároddal és elmondanád neki, hogy inkább császárt szeretnél és meg is indokolnád (valós érvekkel, nem a csípőficammal), akkor biztosan megértőbb lenne.
2010. máj. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Nekem ortopéd szakorvos írt papírt hogy indokolt a császár. De akkor keressek meg egy másikat? Én szeretnék természetesen szülni!!!
2010. máj. 14. 22:25
 15/27 anonim ***** válasza:
45%
Én biztosan keresnék mást, ha term. szülést szeretnék!
2010. máj. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
56%
ELLENZI?JÓISTEN!!!!Mik vannak!Neki nem teljesen mindegy,hogyan bújik ki?A lényeg,hogy egészséges legyen!Ettől függetlenül,ha van még időd kérd ki másik doki véleményét is,mert manapság már nem feltétlen indokolt a császár csípőficam esetén sem.
2010. máj. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
68%
Szüljön ő,akkor majd meglátjuk ellenzi e...idióta egy férjed van már ne is haraudj.nyakoncsapnám egyszer-kétszer az tuti
2010. máj. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Nekem a szivem fáj sokat, de nem találtak semmi gondot (ennek ellenére fáj) ilyenkor császározni szoktak, vagy nem?
2010. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

nem,kedves utolsó.nekem az utolsó hónapokban olyan szívdobogásaim voltak,hogy azt hittem elájulok.Rettentően féltem,hogy a nagy terhelés miatt baj lehet a szülőszobán.a sok pihenést alvást ajánlották,de császárt nem,mivel igazából nem volt szívbetegségem,és ott a szülőágyon se volt a szívemnek semmi baja.így ment természetese.Igaz a varrás előtt elsötétült minden,nyitni kellett minden ablakot,vizet hozni locsolgatni,de csak ennyi volt.

Kedves kérdező.Ha az ortopéd orvos császárt javasol,szerintem ne kockáztass,beléd nem lát egy szülész sem,mi van ha megakad útközben valahol,azt már nem tudják megmenteni.a gyerek az első.és párodnak meg el kell fogadnia ne félj ettől.mond el neki igy ahogy nekünk.

2010. máj. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Miért ellenzi a párod a császárt?

Hallottam már olyat, hogy valaki császárral szült, és a férjének nem kellett többet, mert ott volt a vágás a hasán. Nem tudom miért, de szerintem ekkor eleve nem is szerette a nőt.

2010. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!