Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Párom még nem tudja hogy...

Párom még nem tudja hogy császárral szülök, mert ellenzi. Ha a szülés napján tudja meg, hogy tálaljam? Vagy közölje vele az orvos? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 20:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%
Miért császár?
2010. máj. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Csípőficam miatt eü ok.
2010. máj. 14. 20:37
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nem sokat számít a véleménye... ne köntörfalazz, mondd el neki.
2010. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%

Mi az, hogy ellenzi???!!!

Ilyenkor nem a te és a baba egészsége a legfontosabb?

Az eszem megáll?

A férjed egyébként orvos?

2010. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%
Én sem értem, te akarod a császárt? Mert ha orvosi oka van, akkor hiába ellenzi, a gyerek csak fontosabb. Ha meg te akarod, akkor szerintem ne csapd be, komolyan átvernéd ilyennel? Ültesd le és mondd el neki, miért akarsz császárt, de ne hazudj neki, felesleges, csak később lesz rossz szájíze emiatt. És pont a gyereke születésnapján legyen? Biztos nem ezt akarod.
2010. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
72%
Örül, nem örül, sajnos ez van. Ne titkolózz, mert ha megtudja, hogy Te már sokkal hamarabb tudtad, talán rosszul esne Neki. Ha muszáj a császár, meg kell értenie...
2010. máj. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
29%

Csípőficam miatt nem szoktak császározni, hacsak nem most ficamodott ki. Gondolom a párod azt ellenzi, hogy a te kívánságod a császár, amiről lehet persze véleménye, de ez a te dolgod.

Egyébként érdekes kapcsolat lehet, ha felmerült benned, hogy a szülés napján közöld csak vele...űHa ennyire félsz a reakciójától, akkor vidd be magaddal az orvoshoz, mondja el ő neki. Gondolom nem szakmabeli a párod, így be fogja venni, hogy indokolt.

2010. máj. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%
Ellenzi vagy nem ez van!Gondolom muszáj vagy így biztonságos!Az orvosé a döntés legtöbb esetben,ebbe a párodnak nem sok beleszólása van!Mond el neki szerintem!:)
2010. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
72%

Ja, értem, akkor simán közöld vele, hogy a dokid szerint császár lesz. De ha a párod hülyén reagál, akkor kérd meg a dokidat, mondja el ő. Ne idegesítsd magad, az a lényeg, és a dokira hallgass!

Jó babavárást!

20,39

2010. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!