Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik a tapasztalatok dr....

Mik a tapasztalatok dr. Hardonyi Andrással kapcsolatban (Miskolc, Semmelweis)?

Figyelt kérdés
Minden infót köszönök! :-)
2010. máj. 13. 10:05
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Én az elsőt a megyeiben szültem, és.... inkább nem mondok semmit. Ha a megyeibe mennék, most Dr. Székelyt választottam volna (az első babát nem nála szültem).

De kiderült, hogy egy ismerős szülésznő a Semmelweis-ben dolgozik, és tapasztalatból mondom a szülésnél egy jó szülésznő mindennél többet ér! :-) Így ott abszolút járatlan vagyok, orvos tekintetében is! Ez az összeg, amit írtál, egy kisebb vagyon, mégha a terhesgondozást is magában foglalja. 2 éve a megyeiben egy elég neves orvosnál szültem, de mivel nem voltam 100%ig elégedett, annyira nem strapáltam magam...

Köszönöm, lesz min gondolkozni, még van 1-2 hetem az első vizsgálatig! :-)

2010. máj. 13. 16:28
 12/20 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy kinél szültél a Megyeiben?
2010. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Dr. Nagy Gábornál... Neked ki ott az orvosod?
2010. máj. 13. 20:33
 14/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Dr Sikó Lászlóhoz járok ő is a Semmelweisben dolgozik, nagyon meg vagyok elégedve vele, nagyon jó orvos és emberséges is. MAgánrendelésén 10 ezer/alkalom. már terhesség előtt is hozzá jártam mivel nem jött a baba, ő 3 hónap alatt segített ezen, plusz endokrinológus is, tehát a hormonokat is folyamatosan figyeli, plusz tanácsot adott hogyan étkezzem. Hát nála is ha összeszámolom, akkor a terhesgondozás összesen 140.000,-Ft volt, plusz a szülésre gondoltam még 40 ezret, többet már nem.


30 hetes km

2010. máj. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm, meggondolom! :-) Szerintem az a 40000Ft elég, ha nem mondott egy konkrét összeget! :-)

Gratulálok a babucidhoz! :-)

2010. máj. 14. 18:14
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem Molnár Imre volt a Megyeiben az orvosom. Vele elégedett voltam.
2010. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Victory82 ***** válasza:
Szia!Én Szemán Györgynél szültem a Semmelweisben,nagyon rendes,lelkiismeretes doki.Évek óta hozzá járok,nem pénzéhes,mi 20000-et adtunk neki,magánrendelése 7000ft.Nekem Hardonyi repesztett burkot,velem normális volt,de sokan panaszkodnak a stílusa miatt.
2010. máj. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Kicsit régi a kérdés, de valaki hátha még olvasgatja mostanában a válaszokat...

Jót szórakoztam az eddigi válaszokon! Főleg a 250 ezres szülésen. És ezt olyan írja, aki sosem járt Hardonyinál.

Aki meg elolvassa, talán el is hiszi.

Én nála szültem, és maximálisan elégedett vagyok vele!

Ha ingyen szülhetnék másnál, akkor is hozzá mennék!

Semmivel nem kér többet, mint más orvos!

Nagyon rendes és jó fej volt velem végig!

2010. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hardonyi egy modortalan bunkó, ezen a tényen nincs mit szépíteni.
2010. nov. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászóló! (08.50-es)

Te Hardonyinál szültél?

2010. nov. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!