Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr, Szemán Györgyről mi a...

Victory82 kérdése:

Dr, Szemán Györgyről mi a véleményetek? (Miskolc-Semmelweis kórház)

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Több ismerősöm szült nála. Eddig még rosszat nem hallottam.
2010. júl. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat!Írjatok még!
2010. júl. 3. 22:58
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is nála szültem,vagyis ő császározott.

Nagyon rendes ,korrekt embernek tartom.Pedig én csak a 34.héttől jártam hozzá,a magánrendelésére.

2010. júl. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves második!Köszönöm a te válaszodat is!Mennyi pénzt adtál neki?Megkérdezted vagy amennyit gondoltál?
2010. júl. 4. 09:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem kérdeztem meg tőle.2008-ban szültem nála,akkor 50000-et adtam neki.

Te mikor fogsz szülni?Magánrendelésére jársz?akkoriban 5000Ft volt egy rendelése a Bató házban.Szülés előtt nem adtam neki semmi pénzt,mégis minden nap meglátogatott,és hamarabb hazaengedett kérésre. Csak 4 napig voltam bent császárral.

2010. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Én és M.Kövesd környéki nők az elen tábborba tartozunk mi nem szeretjük a doktor "úrat"velünk retenetesen pokroc és kioktato.Tuddomásom szerint meg már mühiba pere is volt.Én semmi pénzé nem fogadnám meg.Korház orvosainak névsorába nem is szerepel a honlapon."Egyire elismert"
2010. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szia 14:52-es!Én már szültem nála 2007 decemberében,előtte is hozzá jártam már kb. 5 éve.Lassan tervezzük a tesót és kíváncsi vagyok,hogy ti mennyit adtatok neki,kedves volt-e veletek.Mi 20.000-et adtunk neki,sajna nem volt több.Pedig bennt volt 12 órát velem a szülőszobán.Engem a súlyom miatt sokat piszkált,mert 18 kg-ot híztam,amúgy meg voltam vele elégedve.Most 7000 a magánrendelésén a vizsgálat.Én is Mezőkövesdhez közel lakom,milyen kicsi a világ!Veletek miért ilyen pokróc?Írjatok még,ha van kedvetek!Köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. júl. 4. 22:18
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

14:52-es vagyok.Én 21 kg-t híztam,de lehet nekem azért nem mondott semmit emiatt,mert én 40 kg-val kezdtem a terhességet!Bár engem akkor még nem ismert.Így sem látszottam annyira "kövérnek".Csak hatalmas hasam volt.alacsony is vagyok.

Az igaz,h van egy furcsa humora ,de meg lehet szokni!

2010. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A sógornőm barátnője szült nála és elégedett volt vele. Ja és a múltkor találkoztam egy csajjal aki 2 gyereket szült nála és ő is dícsérte.

Amúgy én is hozzájárok, főleg az Sztk-ba és eddig nem volt velem bunkó, viszont minden kérdésemre válaszol és nem pánikoltat feleslegesen! Most 28 hetes vagyok és szerintem jól választottam, de majd szülés után kiderül:)

2010. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Picsusz ***** válasza:
54%
Nekem is rossz tapasztalatom van vele.Tavaly elmentem hozzá,mivel a mensesem eléggé össze-vissza jött meg,és babát szeretnénk a párommal.Semmi vizsgálat,írt fel 3 hónapon keresztül Clostylnegit tablettát.Minden rendben volt,de a baba mégsem sikerült.Gondoltam majd segít még valamit,erre ő már nem tud mit tenni,menjek meddőségi központba.Ki is voltam akadva,hogy már egyből oda küldene?Ma voltam endokrinológusnál,gondoltam ővele végeztetek hormonvizsgálatot,hogy mi a baj.Ő kiakadt,hogy ez a nőgyógyász szakterülete,mi az hogy ő nem küldött el engem hormonvizsgálatra,hogy adta akkor ki nekem a gyógyszert enélkül?Ráadásul meddőségi központ?Hogy mikor szinte ki se vizsgáltak,meg ilyen hamar még nem küldenek oda.Szóval eléggé meglepődött,hogy ilyen felelőtlen volt Szemán.Erre én is ki voltam ma akadva,hogy kész nem estem 3 hónap alatt teherbe,és ennyi,menjek meddőségire.De nagyon rendes volt ma az endokrinológus,ő elküldött hormonvizsgálatra,mondta,hogy nyugodtan menjek hozzá.Nah ennyit Dr.Szemán-ról.
2012. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!