Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik a tapasztalatok dr....

Mik a tapasztalatok dr. Hardonyi Andrással kapcsolatban (Miskolc, Semmelweis)?

Figyelt kérdés
Minden infót köszönök! :-)
2010. máj. 13. 10:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%

Személyes tapasztalatom csak annyi van róla, hogy a terhességem alatt bent kellett feküdnöm egy hetet.

Félelmetes és szigorú..........

Mindenbe belekötött. Miért töltjük a telefont, miért sétálgatunk, miért van nyitva az icipici kórterem ajtaja.

Szóval én már rettegve, és "vigyázban állva" vártam őt mindig.

2010. máj. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt a tapasztalatom nekem is. 10 napig feküdtem bent, közben volt párszor nagyviziten. A nővérek előre féltek tőle. A izit meg ennyiből állt: bejött, ránk se nézett, csak nekiesett a szobatársamnak, hogy miért akkor tölti a telefonját, amikor a z ágyéában van az újszülöttje.


Lehet, hogy jó orvos, de én ingyen se szülnék nála.

2010. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-) Minden jót a a babucikhoz!
2010. máj. 13. 11:06
 4/20 anonim ***** válasza:
Hát igen, pont ilyen, ráadásul az "ingyentől" nagyon messze van. Ő a legdrágább Miskolcon, csillagászati összeget kér...
2010. máj. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Húha, és mégis mennyi az a csillagászati összeg körülbelül?

Megmondom őszintén, hogy nekem őt ajánlotta egy számomra maximálisan megbízható személy, amikor kértem, hogy segítsen nőgyógyászt választani... Még személyesen nem találkoztunk?

Kedves 3. válaszoló megírnád mennyi az az összeg, nagyon fontos lenne! :-)

2010. máj. 13. 15:23
 6/20 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, 250 ezer.
2010. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én inkább Sándor Csabát vagy Vrastyák Pétert ajánlanám. Hardonyit, mint mondtam, ingyen se. Túlságosan el van szállva magától.
2010. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Hú köszi! Na itt most lesápadtam! :-( Hát annyi, nemhogy annyi, még a fele sem, nem telik!

Köszi Nektek, lányok!

Most jó nagy dilemmában vagyok!

2010. máj. 13. 15:38
 9/20 A kérdező kommentje:
Utóbbiakat megfontolom! :-)
2010. máj. 13. 15:38
 10/20 anonim ***** válasza:

Én mondtam az árat, most van időm kifejteni is: szóval nem tudom, hogy ez csak a szülés, vagy benne van a terhesgondozás is, de még úgy is rengeteg. Amikor még a Vasgyárban voltak, voltunk szülőszoba látogatáson, és ott mutatták, hogy van egy külön szülőszoba a Hardonyi betegeinek, természetesen az összes jobb műszer és eszköz abban a szobában volt. Gondolom ezt meg kell fizetni.

Én egy arrogáns bunkónak tartom, sosem választanám.

Sajnos mást ajánlani nem tudok, mert az én orvosom a Megyeiben van, azt viszont a hely és a körülmények miatt nem ajánlom (maga a doki viszont nagyon pozitív).

A második babánkat én is majd az új kórházban szeretném szülni, tehát elvileg én is orvost keresek. Oda jártam erre a kötelező terhesgondozásra, és mindig nagyon jó fej dokikkal akadtam össze.

2010. máj. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!