Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szültetek mostanában Miskolcon...

Szültetek mostanában Miskolcon a Semmelweisben? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kinél szültetek? Fogadott orvosotok volt?

Mennyit kért a magánrendelésén? Illetve a szülésnél?

Milyen volt az ellátás? Nővérek, szülésznők kedvesek voltak?

Bocsi a sok kérdésért, de minden érdekelne...

Köszi a válaszokat!


2010. máj. 8. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én két hónapja szültem ott. Dr Lőkös Béla volt a fogadott dokim, nála szültem. A magánrendelésén 7000/alkalom, de ebben minden alkalommal uh, vizsgálat ha szükséges stb. Szóval minden. Szülésért nem mondott összeget, azt mondta rám bízza. Az ellátással nagyon meg voltam elégedve, a szülésznők nagyon kedvesek voltak, a nővérek is. Bár volt olyan aki egy kicsit mufurc volt, de azzal sem volt problémám. Mindenben segítettek, bármit kértem. Én nagyon meg voltam elégedve. Kétágyas szobában voltam, de egyedül. Egyik nap hozni akartak egy szobatársat, de előtte megkérdezték akarom-e. Nem akartam, mert nekem jobb volt egyedül a babámmal, így nem hoztak hozzám senkit. Négy napig egyedül lehettem. Tényleg nem tudok rosszat mondani, bár biztos van olyan aki igen!
2010. máj. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Látom akkor jobbak a körülmények, mint a megyeiben! :-) Azt még megkérdezhetem végül is mennyit adtál a szülésnél?

Köszi!

2010. máj. 9. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Fogadott dokim volt. Dr. Steierhoffer György.

Én maximálisan elégedett voltam vele.Én bejártam hozzá SZTK-s rendelésre, mert nekem nem volt jó az az időpont, mikor magánrendelése volt. Persze soron kívűl hívott be mindig és normálisan, tisztességesen vizsgált, nem futószalagos módszerrel.5000-et adtam neki alkalmanként. Nem mondott összeget, 50E-t adtam neki, császár volt. Ha sima lett volna 40-et adtam volna. A szülésznők nagyon aranyosak voltak, de tényleg...Ismertem ott egyet, na az nagyon unszimpatikus volt, de szerencsére műszakváltásnál kerültem fel, pont akkor ment haza:)

A csecsemősök...hát egy volt aki kiemelkedően segítőkész volt, Icának hívták. a nővérek legtöbbje rendes volt.

A kaja nem volt eszméletlenül jó,de meg lehetett enni( bár én alig ettem szülés után vagy 2 hétig, mert semmi nem akart lecsúszni a torkomon).

Összességében nálam 10-ből 8. Ha még egyszer szülök tuti a Semmelweisbwn fogok megint.

2010. máj. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :-) Minden jót! :-)
2010. máj. 10. 18:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!