Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Teljesen nyitott méhszájjal,...

Teljesen nyitott méhszájjal, hányadik héten hoztátok világra a babátokat?

Figyelt kérdés
Nekem 2111 a méhszájam, már 3 hete. Most 38 hetes vagyok.Szeretném, ha már kibújna.
2010. máj. 4. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
"Sajnos" a 2111-es méhszáj semmit nem jelent! Van, akinek ennyi a szülés beindulásakor, de akár hetekig is lehet húzni (és túl is lehet hordani) ilyen értékkel. Próbálj meg nem türelmetlenkedni, inkább használd ki, amíg a pocidban van! Az első kettővel én is sürgettem, a második kettővel már nem... Vígasztaljon az, hogy rövidesen ígyis-úgyis találkozol vele!
2010. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen értékem volt a 38. héten, és a kiírás napján hajnalban indultak a fájások! Jó, hogy tágulsz, örülj ennek! :D:D Hátha sunyiba tovább nyílsz a fennmaradó idő alatt, annál rövidebb lesz...így is elképesztő lesz a vége, de rövidebb remélhetőleg! :) Én majd 4 ujjnyival mentem be, de még így is hátra volt 1,5 óra a tolásig. Hát....utána komolyan azon gondolkoztam pár napig, ki az a hülye, aki ide önként és dalolva visszajön?? Persze 2 hét múlva már én is ezen "körhöz" csatlakoztam, mert fantasztikus érzés anyának lenni és szülni! :) Egy gyermekben minden értelmet nyer az életben!


Még van bő 3 heted az egymásra hangolódásra...:)

2010. máj. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Második babámmal a 9.héten már ennyi volt a méhszájam.

Vetélés, koraszülés fenyegetett.

Pihenni nem tudtam semmit!

1 hét túlhordás után indítani kellett:)

2010. máj. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!