Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mostanában kiírt kismamák,...

Mostanában kiírt kismamák, miben hozzátok haza a babátokat? /babahordozóra gondolok/

Figyelt kérdés

25 km-re vagyunk a kórháztól és mi biztonsági babahordozót vettünk neki,erre a védőnőm teljesen kikészít,hogy az nem jó a babának.Szerinte pólyába hozzam és a kezembe fogjam.Én totál kiakadtam rá és hiába mondtam,hogy ez a legbiztonságosabb,ez uniós,így nem büntetnek meg,a babát biztonságosan tartja utazás közben nem bírtam meggyőzni.Húzta a száját...stb

Nyugtassatok meg,hogy igazam van!


2011. jan. 21. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom! Nehogy a kezedbe tartsd a babát, a kocsiban! Először is nagyon nagyon nem biztonságos, másodszor, ha a rendőr kiszúrja jól meg is büntet! A védőnőd egy h*lye, semmi baja nem lesz a babának a bizti ülésben! De olyat vettetek, ugye, ami 0 éves kortól használható? Igazad van! Ne hallgass rá, had húzza a száját!


Boldog babázást!

10 hós baba anyuja

2011. jan. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen védőnőt fel kellene jelenteni,én lehet meg is tenném.normális?természetes csak szabályosan rögzített eu szabványnak megfelelő hordozóban szabad a babát szállítani.
2011. jan. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Nekem a harmadik babám fog hamarosan megszületni.Van babahordozom és sokan abba viszik haza.Nem lesz semmi baja.Mondjuk én mozeskosárba hoztam haza mind és most is igy teszek.Kényelmesebb neki is ha rendesen feküdhet,és be is tudom kötni,már amennyire be lehet.
2011. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet még nem is hallottam...

Csak babahordozóban lehet berakni a kocsiba.

2011. jan. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ezért vettük meg mi is,mert ezt tartottam a legbiztonságosabbnak.Újszülött kórtól használható,szűkítő is van hozzá és egészen 12kg-ig használhatjuk.

Mutattam neki az overallt,hogy azt adom rá,mert avval szépen betudom kötni,de hajthatatlan volt.Vannak furcsa megnyilvánulásai,ezt mások is mondták már de ezzel nagyon kiakasztott.

Úgy irigylem azt akinek normális a védőnője,mi lesz ha megszületik a baba?Már előre félek...

2011. jan. 21. 13:18
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
13:10-es vagyok. Nem kell mindenről beszámolni neki, használd a saját józan eszed.
2011. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem én tartottam neki beszámolót,hanem ő jött el és meg kellett neki mutatnom,hogy miben hozom haza.
2011. jan. 21. 13:44
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül nem az én védőnőm a Tiéd is? :-(

Hasonló dolgai vannak....bár ő pl a pólya színébe is belekötött. Nekem abban volt otthon a babám, rózsaszín virágos pólyában. Szerinte fehérben kell lennie.

Vagy pl egy bukós, hányós baba nem aludhat hason, sőt semmilyen baba sem!


Ne számolj be neki mindenről!

Kiakasztóak tudnak lenni!

2011. jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen pólyában, mama ölében hazahozós dolog anyósom idejében, 30 éve volt!

A babahordozókat erre találták ki, ez a legbiztonságosabb szállítási mód a babának. Mi is abban hozzuk haza a picinket, eszünkbe se jutna más.

Nem vagy szerencsés a védőnőddel, el se merem képzelni, a továbbiakban milyen tanácsokat fog adni szoptatásnál, hozzátáplálásnál. Legokosabb, ha üres tekintettel bólogatsz és csinálod úgy, ahogy akarod.

2011. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
100%
Mi is hordozóban hozzuk haza jövő héten. A pólya nem szimpatikus.
2011. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!