Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mostanában kiírt kismamák,...

Mostanában kiírt kismamák, miben hozzátok haza a babátokat? /babahordozóra gondolok/

Figyelt kérdés

25 km-re vagyunk a kórháztól és mi biztonsági babahordozót vettünk neki,erre a védőnőm teljesen kikészít,hogy az nem jó a babának.Szerinte pólyába hozzam és a kezembe fogjam.Én totál kiakadtam rá és hiába mondtam,hogy ez a legbiztonságosabb,ez uniós,így nem büntetnek meg,a babát biztonságosan tartja utazás közben nem bírtam meggyőzni.Húzta a száját...stb

Nyugtassatok meg,hogy igazam van!


2011. jan. 21. 13:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen ha kocsival mentek haza,csak a hordozó a megoldás! Mi is vettünk már,mert idő közben lett autónk. Ennél biztonságosabb nincs is. Az előző két gyereket mózeskosárban hoztuk haza,anyósék kocsijába tuszkoltuk bele.Végig paráztuk az utat,40 km.-t. Még kölcsön kérni se tudtunk egy hordozót,mert itt falun,akkor még a mózes kosár is szenzáció volt. Pólya...anya kezében-hátsóülés. Ez volt a megszokott.

A védőnőddel ne törődj,én se szoktam! Nem poénból vannak kitalálva ezek a hordozók! Minden jót nektek! :)


3. babáját váró kismama

2011. jan. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!