Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bevált praktikák szülés...

Bevált praktikák szülés megintítására?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már nem bírom, szeretnék túl lenni rajta. 40+3hkm.
2016. dec. 6. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Oxitocin intravénásan, de állítólag van ahol a burokrepesztés válik be!

Az első tuti tipp, 4 óra múlva megszületett a babám!

😸😸

2016. dec. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én sétálni mentem a férjemmel este, ameddig csak bírtam. Másnap kezdődtek a fájások, harmadnap reggel megszületett. Nem tudom,mennyire befolyásolta a séta. 40+6hetesen szültem, szóval 40+4 voltunk a nagy sétán :)
2016. dec. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálam a burokrepesztés vált be
2016. dec. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Házi praktikákra gondoltam, de köszönöm! A sétát majd kipróbáljuk, hátha segít nekem is ☺
2016. dec. 6. 18:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Majd írd meg,hogy segített-e,kíváncsi vagyok :) 2-es voltam
2016. dec. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen.

Nagyon sok félét olvanémelyikha beírod a keresőbe. Némelyik még veszélyes is lehet...


Én egyik terhességem során az orvosom tanácsára végigpróbáltam amit lehetett. A szülés nem indult be.


Biztos sokan majd leírják a "tutit", amitől nekik beindult, és ezt el is hiszem, csak azt gondolom, hogy akkor lehet hatásos bármilyen praktika, ha amúgy is fél-egy napon belül indult volna.

Kipróbálni meg nem tudjuk, hogy mi lett volna, ha az illető nem csinál semmit...


Nekem ami egyáltalán csinált valamit, az a szex, és a bábakoktél volt (utóbbit csak orvosi felügyelet mellett szabad!).

Rendszertelen gyenge vagy középerős fájásokat csináltak, amik néhány órán belül leálltak.


41+6-ra született spontán a kislányom.

2016. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocs, a telefon összekavarta a kommentet.
2016. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Egy jot lepcsoztem a korhazba mert ugy volt hogy kiengednek masnap ha nem lesz semmi. 11 kor elfolyt a magzatviz es 3.20 kor megvolt a fiam most 5 hetes :)
2016. dec. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem biztos hogy ha beindul akkor esetleg attól amit épp csináltam, vagy ha másnak bevált akkor nekem is használni fog. Tudom hogy ezekre nincs garancia, csak próbálkozni szeretnék hátha sikerül valamelyik ☺ amúgy köszönöm a tippeket, mindenképp írok hogy van-e fejlemény, vagy hogy bevált-e valamelyik ☺
2016. dec. 6. 19:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a bábakoktél, 40+5-re szültem. Orvos mondta, de itthon ittam meg.
2016. dec. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!