Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Természetes szülés után...

Természetes szülés után mennyi ideig véreztél? Hogyan ápoltad ott lenn?

Figyelt kérdés

Elsősorban az érdekelne, hogy meddig tartott a gyerekágyi vérzés, illetve ezalatt az idő alatt hogyan kezelted ott lenn (pisilés után mindig vizes törlőkendő, vagy zuhany? milyen krém? milyen betét és mennyi ideig?)


Bónusz kérdés: mikor kezdtetek nemi életet élni szülés után?


2016. nov. 28. 21:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Utolsónak: valóban csak egy hétig tartott a teljes vérzés? Mert úgy látom nálam is gyorsabb a tempó. Holnap lesz egy hete, hogy szültem, de már most csak annyi jön, mint mensi utolsó két napján. Piros, tehát nem halványodott, de mennyiségre csak annyi, mint amennyit egy sima tisztasági betét is elbírna. Első szülésem, nincs tapasztalatom, ezért kicsit furcsa volt, hogy máris nagyon kevés a mennyiség...
2016. nov. 29. 09:58
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, első 2 nap volt csak indokolt a tena lady, úgyhogy ha lenne 3. vagy akár 4. baba sem kéne többé vennem 😸
2016. nov. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
6 hétig tartott a gyermekágyi vérzés, jóideig vizes törlőkendőt használtam inkább és Aloe Vera sprayvel fújkáltam magamat sokat. Pontosan 6 hét után voltunk újra együtt. :)
2017. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!