Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Erdélyi anyukák! Városaitokban...

Erdélyi anyukák! Városaitokban milyenek a körülmények a szülészeten? Van-e valahol apás szülés?

Figyelt kérdés
1-2 héten belül szülnöm kellene és kiváncsi vagyok mások tapasztalataira. Amúgy segesvári vagyok...
2010. ápr. 29. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Na helló!én udvarhelyen szültem szept.végén,de ott is van külön apás szülöszoba,ott az apuka végig veled lehet,nekem az az apuka nem volt bennt.Elég türhetöek a körülmények,szüles után 4 orával hoztak a babát onnantol végig velünk voltak a babak.szombaton szültem es szerdán engedtek haza,azota már 7honapos a pici fiam.És te?én kisgalambfalvi vagyok.
2010. ápr. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, orulok, hogy irtal , jo olvasni itthoni kismamak sorait :) En is Maros megyei vagyok, csak 3 eve Szatmaron elek, annyit tudok, hogy itt nagyon nem dicserik a korhazi korulmenyeket,sot semmi jot nem hallottam, ezert aki teheti Magyarorszagra megy szulni.(Anyagilag kb ugyanott van) En is 35 km re jarok orvoshoz Fehergyarmatra es ott is fogok szulni a napokban(amugy jovo csutortokre vagyok kiirva). Ott a korulmenyek szuperek az itthoniakhoz kepest, es lehetoseg van apas szulesre is.A ferjem kezdemenyezte , hogy ott szeretne lenni, aztan beleegyeztem , gondolom sokat fog segiteni, hogy ott van.Sajnos itthon meg a legtobb helyen eleg maradiak az orvosok es nem vallaljak be, hogy az apuka is bent lehessen, de remelem idovel megvaltozik ez a mentalitas.

Konnyu szulest neked!

2010. ápr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia, én nagyváradi vagyok, itt is szültem a váradi szülészeten. Császárom volt, az első két napon fent voltam az intenzíven, most újították fel, le van csempézve, micimackós új függönyök vannak az ablakokon, újonnan van kifestve. A dokim mutogatta is, hogy milyen szép, és dícsérte a baba-mama szobákat is, a III. emeleten is ugyanolyan szépek, mint az intenzíven. A gáz csak az volt, hogy engem a II. emeleten helyeztek el, de ott sem volt olyan szörnyű, a bútorok újak, tévé szinte minden szobában van, csak a festés meg a cement nem új, de hamarosan azt is felújítják. Itt nem választható opció az apás szülés. Ja, a vajúdó is jól felszerelt volt és a nővérek nagy része is rendes volt. Csak az egyik volt kiakadva rám, mert kijavíttattam vele a fiam nevét a papíron, mert rosszul írta le:)
2010. máj. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!