Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dél-pesti kórházban aki...

Dél-pesti kórházban aki mostanában szült mi a véleménye?

Figyelt kérdés
nincs fogadott dokim
2010. ápr. 26. 06:57
 1/3 A kérdező kommentje:
kb.10 nap mulva szülök ott
2010. ápr. 26. 07:00
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Én szeptemberben fogok ott szülni,nem lesz újdonság mert már két gyermekemet ott szültem.Egyszer sem volt fogadott orvosom sem szülésznőm mégis minden nagyon jól sikerült kedvesek voltak hozzám segítettek mindenben.Nem éreztem,hogy hiányt szenvednék valamiben mert nincs orvosom-szülésznőm.A gyermekágy megint más,a csecsemős nővéreknek van egy sajátos stílusuk,de ha nem veszel minden szavukat komolyan és nem vagy sértődékeny,akkor kibirhatók.Tulajdonképpen meg voltam elégedve az ellátással,5 napot voltam bent mindkét szülés után.


Ha 10 nap múlva fogsz szülni,akkor már lehet sajnos nincs időd fogadni szülésznőt,de belátogathatnál a szülőszobára,hátha valaki elvállal.A doki annyira nem is lényeges mert úgyis a szülésznő van ott veled végig.

Aki nálam volt ügyeletes:Pelády Andrea

De tudom ajánlani Juhacsek Ildikót,Gerdei Helgát.Őket szülésem alatt láttam végig a szülőszobán más anyukákkal foglalkoztak de hozzám is szóltak pár jó szót.

Remélem segítettem,könnyű szülést.

2010. ápr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én novemberben szültem ott,szülésznőt fogadtam,orvost nem.nekem Praudáné Manyi volt a szülésznőm és nagyon meg voltam vele elégedve.végül császárom lett,de nem szenvedtem hiányt semmiben,nagyon szépen dolgozott az orvos.szerintem is menj be szülőszoba látogatásra,ott sok mindent elmondanak.
2010. ápr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!