Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 + 3 hetesen össze lehet...

39 + 3 hetesen össze lehet keverni a méhösszehúzódáspkat, azzal, ha a baba mozog?

Figyelt kérdés
tudom, hogy hülye kérdés, de néha olyan erősen összerándul a hasam... Én mozgásnak érzem, de félek, mi van, ha összekeverem...
2010. ápr. 19. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Össze sem lehet hasonlítani a kettőt. :-)
2010. ápr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem kizárt, h. összetéveszd.
2010. ápr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem lehet a kettőt összekeverni, pláne ennyi idős terhesen nem! Szerintem ha azt érzed hogy a babád akkor az is, ha menni kell majd szülni észreveszed, azok a fájások kis görcsök és rendszeresek.
2010. ápr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj. nem olyan a szülés. amúgy akkor is vannak méhösszehúzódások, amikor a baba mozog, arra is reagál a méhed. csak nem olyanok, mint amikor jön a baba.
2010. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is parám volt, hogy ugye észreveszem majd ha ez már az...:))))) hát mióta megszültem én is csak azt tudom mondani, amit nekem mondott mindenki és fentebb is írták már. Azt nem lehet nem észrevenni, és tutira tudni fogod! Főleg ha már beindulnak a rendszeresek.
2010. ápr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!