Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Adjatok még tippeket szülés...

Adjatok még tippeket szülés megindítására, légyszi! Mindent kipróbáltam, amiket itt olvastam, de semmi nem használ. esetleg talán van még vmi? . Be kell feküdnöm jövő héten 41hetes vagyok. Nem szeretnék szülésindítást.

Figyelt kérdés

ezeket próbáltam:

-séta, lépcsőzés, tonikot iszom, erős kaják, szeretkezés és orgazmus naponta többször.

aktív vagyok, főzök-mosok-takarítok, ablakot is mostam, udvart rende raktam, virágot ültettem....

esetleg mit javasoltok még?

tegnapig nem éreztem pánikot, poénra vettük a párommal a "próbálkozásokat", de amikor a dokim közölte, hogy a hétvége után nem várunk tovább, megijedtem... szeretném, ha magától bújna ki!


2010. ápr. 17. 14:31
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
sziasztok! hazaértünk a kórházból.... 1kanál ricinusolajat ettem, hajnalban fájások és vasárnap már meg is volt a kisfiam.
2010. ápr. 22. 16:19
 22/25 anonim ***** válasza:

Gratulálok :)))

Ezek szerint hatásos volt!

szuper

2010. ápr. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
gratulálok:)örülök, hogy nálad is bejött:)
2010. ápr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2010. ápr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Sok boldogságot kívánok Nektek!

k.

2010. ápr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!