Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy is van ez, ha a mentő...

Hogy is van ez, ha a mentő visz be a kórházba?

Figyelt kérdés

Előre láthatólag a férjemmel megyünk majd be szülni autóval, de mindenre fel szeretnék készülni.

Ha esetleg a mentő visz be a kórházba, akkor nem tudom, hogy melyik kórházba fognak vinni. Bp.től 25 km-re lakom, és elvileg! a János kórházhoz tartozunk, de a Margit kórház sokkal közelebb van és ott szeretnék szülni.

A dokimnak említettem, hogy be kellene írni a kiskönyvembe, hogy a Margitba vigyen a mentő, de csak nagy szemekkel nézett rám. Azt mondta ilyenről ő még nem hallott.


2010. ápr. 15. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Hát fura ha nem hallott róla, mert a kiskönyv hátuljába bele kell pecsételni a dokinak is hogy rögtön őt hívják ha kezdődik a szülés. Plusz a kórház pecsétjével van benne egy igazolás hogy helyet bíztosítanak abba a kórházba a szülésre! Így a mentő oda visz ha elindul a szülés:-)

Nálam 3 éve így volt:-))

2010. ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen ez így elég fura. Ezt a dokit nem lehet felfogadni, mert már nem vállal szülést, tehát ügyeletesnél fogok szülni. De akkor is tudnia kellene..
2010. ápr. 15. 11:59
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
nem értek hozzá, de szerintem oda visz a mentő ahova tartoztok nem pedig oda ahol szeretnél szülni. nem?
2010. ápr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok:

Nem tudom most hogy van de három éve abba a kórházba vittek ahonnan volt igazolásod:-) Nekem kellett mert nem ott szültem ahova tartoztam! A kiskönyvemben megnéztem, egy papír van az utolsó oldalra tűzve amire rá van pecsételve, hogy: " SZÜLÉSRE A BM KÓRHÁZBAN HELYET BIZTOSÍTUNK", alatta a kórház pecsétje, utána az orvosom pecsétje és aláírása, hogy őt hívják.

2010. ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Oda fog vinni a mentő, amelyik kórházban várnak és erről papírod van. Ha ilyened nincs, akkor a legközelebbibe visznek, ahol van szülészet, mert nem fogják az állásukat kockáztatni a kocsikázással. A szüléses eseteket különösen gyorsan szeretik kórházba vinni, az esetleges komplikációk miatt. (egy mentőtiszt kismama)
2010. ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. ápr. 15. 14:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Tavaly előtt szültem a Margitban és az én kiskönyvembe is beírta hátra az orvosom, hogy oda vigyenek!
2010. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!