Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A mentő mindig fix kórházba visz?

A mentő mindig fix kórházba visz?

Figyelt kérdés
en a 18 kerben vagyok es a valasztott korhaz a 11 keruletben van ,ha kihivnam szules eseten meg kerhetem hogy elvigyn a 11 keruleti korhazba??? szulesznom van ott!
2011. júl. 10. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A telefonba közöld, hogy mi a helyzet, ők majd intézkednek.
2011. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen,a telefonba kell mondani,hogy melyik kórházba kell vinni téged!
2011. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A területileg illetékes, ügyeletes kórházba fog vinni. Kivéve, ha a kórházban kérsz egy igazolást, hogy a kórház minden esetben tud fogadni. A szülésznőtől kérj egy ilyen papírt!
2011. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, erről papírt kell szerezni, különben az ügyeletesbe visznek.
2011. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsó két válasszal. Kérj gyorsan igazolást, ha eddig nem kaptál (ilyen beutaló féle, hogy ellátnak, ha beindul a szülés). Másképp tényleg oda visznek, ahová tartoznál.
2011. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

de viszont a tartoszkodasi helyem 11 kerben van

,es hol kell kernem eszt a pappirt??a korhazban vagy a magan dokimnal aki ott dolgozik a 11 keruleti korhazban??

2011. júl. 10. 21:41
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért ez nem ilyen egyszerü.

A mentö a legközelebbi szülészeti klinikára visz be. Ha kora szülött vagy akkor olyan helyre ahol koraszülöttet eltudják látni, és ha kell téged is.

DE ha úgy hívod a mentöt hogy van még azért idö, mert már 37-ik héten túl vagy + a mentös úgy látja van még idöd, akkor lehet hogy bevisz oda ahol szülni akarsz, de ha útközben másképp látja akkor kidob az elsö szülészetnél.


nekem ezt 39 hetesen a gyeremek elsösegély tanfolyamon mondta a mentös emberke.

2011. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elég egyértelműek voltak a válaszok, de én nem értem. XI. kerületben lakom, így a Szent Imréhez tartozom területileg. A SOTE II-n szültem, mivel a dokim ott van. Én amikor hívtam a mentőket nem mondtam semmit a telefonba, hogy hová vigyenek, hanem amikor kijött a mentő akkor velük beszéltem, hogy hová kéne vinni. Nem volt semmi probléma, egy pillanatig sem láttam rajtuk, hogy gond lenne. Vagy ez azért lehetett, mert volt fogadott orvosom? Nem hiszem.

Az természetesen más, hogyha valami probléma van. Akkor egyértelműen-kérdés nélkül-a legközelebbi kórházba visznek.

2011. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!Engem Istvánba akartak vinni,de a dokim az Imrében van s irt a kiskönyv végébe 2sort h ott vár/szülésre előjegyezve az Imrében/ igy oda vittek.:)

5perc alatt ott voltunk.

2011. júl. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha a kiskönyved utolsó oldalára beíratod, hogy az x kórház fogad téged szülés esetén és ott a doki vagy a kórház pecsétje, akkor az x kórházba fognak vinni, ha nem sűrgős esetről van szó. A mentő kihívásánál mondd a telón.

A doki és a szülésznő is tudja, mit kell beírni.


Könnyű szülést!

2011. júl. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!