Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki mennyiért szült Miskolcon...

Ki mennyiért szült Miskolcon Dr. Leskó Róbertnél a Megyei Kórházban?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia. Igaz én nem hozzá járok, de a barátnőm nála szült, is azt hiszem, 40.000-et adtak.

Üdv 32 hetes kismama

2008. szept. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!Boldog babavárást kívánok!
2008. szept. 26. 17:45
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Neked is Boldog Babavárást! Mikor fogsz szülni? Tudsz valamit a megyeiről, szülésznőkről?
2008. szept. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Január 13-ra vagyunk kiírva, még semmit nem tudok hiszen 24 hetesen még talán korai ezek után érdeklődni. Az egyetlen dolog amiben biztos vagyok hogy Leskó Dr. Úr egy nagyon lelkiismeretes, jó orvos. Ez tapasztalat és még ellenkező véleményt nem hallottam róla. A kórházról csak annyit, én 12 hetesen töltöttem bent egy hetet, fertőtlenítőt vinni fogok a szülés utáni napokra az biztos. Higénia hiányát látom, de ez csak saját tapasztalat.
2008. szept. 26. 19:03
 5/11 anonim ***** válasza:
1., 2. vagyok. Jó hogy írtad, akkor viszek én is. Én nov. 20-ra vagyok kiírva, Kocsis Norberthez járok, mert már rég ő az orvosom, de ismerem Leskó doktort is, és nagyon rendes. És több kolléganőm is jár hozzá(ott dolgozom a megyei kórházban) és mindenki nagyon megvan elégedve vele.
2008. szept. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy mikor van a magánrendelése Leskó doktornak? És mik ott a tarifák?

Köszi a válaszokat előre is.

2008. okt. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én nem tudom hogy van-e magánrendelése. mindig hívom telefonom és úgy beszélünk meg időpontot. Mivel több gond is kialakult a baba körül és sokat kell járnunk Debrecenbe, Pestre ezért én eddig 1x adtam Neki pénzt meg egyébként sem tehetném meg minden alkalommal. És nemis fogadja mindig el a pénzt a doki, az én véleményem az hogy nagyon lelkiismeretes. 25 hetes kismami

Talán más tud választ adni a kérdésedre. SZIA

2008. okt. 1. 18:32
 8/11 A kérdező kommentje:
1x fogadott el pénzt tőlünk. Kórházban is voltam 12 hetesen de akkor sem fogadta el a borítékot. Egyébként szerintem ember és pénztárca függő hogy menyit adsz Neki.
2008. okt. 1. 18:34
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hétfőnként van magánrendelése, 16:30-től, de oda is mobilon kell vele időpontot egyeztetni. (Magánrendelő: Széchenyi u. 46. I. em. 7.)

Írj e-mail priviben, és elküldöm a számát. Egyébként tényleg nagyon rendes.

2008. okt. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, most láttam, hogy tudok neked üzenetet küldeni, így elküldtem a számát.
2008. okt. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!