Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolcon a megyei kórházba...

Miskolcon a megyei kórházba Dienes József mennyiért vállal szülést?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ő a vörös hajú genetikus?
2010. jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom,csak hallottam,hogy ő jó szakorvos.Én nem miskolci vagyok,ezért nem ismerek egy dokit se onnan.Veszélyeztetett ikres terhes vagyok,és sokan mondják,hogy inkább Miskolcon fogadjak orvost,de attól tartok túl drága lenne,és nem állunk valami fényesen anyagilag,de nagyon féltem a babáimat.
2010. jan. 13. 15:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy doktornőt hallottam, aki a megyeiben dolgozik és nem drága, de nem jut eszembe a neve...
2010. jan. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miskolchoz közel van Kazincbarcika,és ott is vannak jó dokik,pláne,hogy már Debrecenből is küldenek oda.Sajna nevet nem tudok,de hallottam,hogy jó nődokik vannak ott.
2010. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A miskolci doktornőt nem Lukács Valériának hívják?Mi nála voltunk genetikai tanácsadáson,de azt nem tudom,lehet,hogy ő csak genetikus.
2010. jan. 13. 16:09
 6/8 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak!Azt tudom,hogy a Dienes józsef is genetikus,de nem tudom,hogy vöröshajú-e.
2010. jan. 13. 16:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Dienes a magas, vékony, vörös hajú genetikus.

Küldtem privátot.

2010. jan. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ágik@ válasza:
Sima 50 E; császár 60E!
2015. febr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!