Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 6 héttel menstruál...

Szülés után 6 héttel menstruálhatok?

Figyelt kérdés

2016. máj. 30. 14:41
 1/5 A kérdező kommentje:

Túl gyorsan írtam ki, és kimaradt a lényeg. Szóval pont szülés után 6 héttel mentem kontrollra. A vérzésem addigra elállt, maximum egy-egy rózsaszín pötty volt a tisztasági betéten, de semmi több.


Mikor vizsgált az orvosom, mondta, hogy egy pici vérzés hat hét után még normális, de ha két hét múlva nincs vége, akkor ki kell vizsgálni. Én azt gondoltam, hogy erre az egy-két pöttyre gondol ő is, de vizsgálat után egy pici piros vérfolt volt a tisztasági betéten. Tényleg csak pici, azt hittem a vizsgálat miatt van. (ultrahangon is megnézett, minden rendben volt).

Másnap több lett, aztán még több, és már rendes eü betétet hordok.


Lehet, hogy megjött a menstruációm? Járt már valaki így? Vagy valami egészségügyi probléma jele lehet?


Holnap mindenképpen fel fogom hívni, ha nem lesz vége (5 napos szokott lenni a mensim), csak érdekel, hogy valaki tapasztalt-e már hasonlót?

2016. máj. 30. 14:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet,ha szoptatsz akkor is,ha nem szoptatsz akkor meg pláne.6 hetes kontrolon azt mondta a dokim,hogy már olyan a méhem,hogy nemsokára menstruálni fogok,igaza is lett,rá 3 napra megjött.
2016. máj. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A császárom után 1,5 héttel elmúlt a vérzésem (nem szoptatok, de szedtem tejapasztó hormont), aztán a 6 hetes kontrollra 3 napra jött meg, rendes ideig tartott. Azóta van Nuvaringem, már kétszer megjött.:)
2016. máj. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En szoptattam es megis megjott szules utan 6 hettel
2016. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Normál szülésem volt és szoptatok. De ezek szerint nem lehetetlen. Köszönöm a hozzászólásokat, holnap felhívom az orvosomat.
2016. máj. 30. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!