Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire tágul ki egy nő a...

Mennyire tágul ki egy nő a szülés után?

Figyelt kérdés
Mennyivel lesz rosszabb a szex mint előtte?
2016. máj. 29. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyénenként változó. Rögtön a szülés után mindenki, de idővel visszaáll. Hogy mennyi idő alatt és mennyire, az már teljesen egyénfüggő. De a többségnek ugyanolyanra visszaáll. Ha az orvos túlbuzgó és túlvarrja a gátmetszés helyét, még szűkebb is lehet.
2016. máj. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Ha az orvos túlbuzgó és túlvarrja a gátmetszés helyét, még szűkebb is lehet."


Azzal csak a bejárat lesz szűkebb. Mint egy tágas alagút nagy kapu helyett szimpla ajtóval.


Egyéni. Ha nem szimpla terhesség/szülés volt, és méhsüllyedés, hüvelyfalsérv következett be, akkor hosszú évek, s lehet, megközelítőleg se lesz újra olyan.

2016. máj. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem kizárolag az orvostól függ, aki varr.

A hüvely "edzéssel"visszaáll, hacsak nem repedt az is, es rosszul varrták össze, ugyanez vonatkozik a nyílásra is.

2016. máj. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak kicsi gátmetszés volt, mégis a bejárat egy fél évig minden behatoláskor fájt. Viszont kb egy év után a hüvelyem mintha még szűkebb is lenne, férjem nagy örömére.
2016. máj. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmit sem változott, 2 kislányt szültem már természetes úton. Normál súllyal születtek (3170gr, 3370 gr). Teljesen olyan, mint szülés előtt, 2 gátmetszésem volt, a helyüket sem érzem.
2016. máj. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nekem szukebb, mint volt...:D bar szules utan persze tag voltam, es annyira zavart, hogy allandoan intimtornaztam. 8 hettel probaltuk szules utan a szexet, es fajt. Bar a parommal mindig faj, on2 meter magas, en meg 171 cm, es enyhen nem kicsi neki, ugyhogy az eleje mindig faj meg most is, szules utan.
2016. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20%

Nekem nőgyógyász főorvos azt mondta,hogy ugyanolyan senkinek sem lesz,maximum megközelítőleg,szóval szerintem ez csak duma,hogy semmit nem változott,meg szűkebb,bár lehet akinek a férjének extra nagy mérete van az nem érzi ha kissé tágabb.

Személy szerint enyhén tágabbnak éreztem,de az intim torna nagyon jó volt rá,most valóban megközelítőleg olyan mint volt (bár én szülés előtt extra szűk voltam) viszont mióta szültem,azóta könnyen megy a hüvelyi orgazmus is,így nem bánom ha minimálisan már nem vagyok olyan szoros,valamit valamiért :) .Problémát szerencsére ez sosem okozott a szexben.

2016. máj. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!