Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz a mondas, h konnyebb lesz?

Igaz a mondas, h konnyebb lesz?

Figyelt kérdés
Tavaly szultem a kisfiam aprilisban,iden juliusban a masodik fiam.Ilyen keves korkulonbseg es a szules kozott akkor igaz a mondas,h konnyebb lehet.Az elso terhessegem nagyon nehez volt,ezt meg sem erzem.Szulesem 4oras volt,oxitocinos.
2016. máj. 22. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi lesz könnyebb? Nem értem a kérdést!
2016. máj. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

4 órás szülésed volt??? Az nem elég könnyű???

Más vajúdik tizenx órát!

2016. máj. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a második szülésem sokkal fájdalmasabb volt, egyébként időben kb. ugyanannyi. Nincs szabály, millió tényezőtől függ a dolog.
2016. máj. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mivel szules temakorben tettem fel a kerdest gondoltam logikus h arra gondoltam,h konnyebb lesz-e.Mindenkitol azt hallom h ilyen keves korkulonbseggel konnyu lesz.Erdekelt,ennyi.Nem mondtam h neheznek iteltem az elsot,nem is ezt boncolgattam.Am oxitocinnal lehet h rovidebb,de sokkal intenzivebb(egybefuggo nincs atmenet) Az alpari stilust meg hagyjuk mashova...Lyuk a labam kozott????Hol vagyunk? Am nyilvan a legtobb nonek regeneralkdik a 6hetben.Gondoltam a kerdesemnel arra h pl:lehet h nem kell oxitocin,konnyebb lesz ezaltal a vajudas resz,kitolas,mashogy elem meg...stb
2016. máj. 22. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:
minél többedik baba annál gyorsabb a szülés,annál fájdalamsabb
2016. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!