Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi vérzés a normális?

Mennyi vérzés a normális?

Figyelt kérdés

40+6 napos vagyok.(Valószínű elszámoltak..)

Mai nap folyamán 4-szer vizsgáltak kézzel,ebből kétszer magzatvízvizsgálatot csináltak.

Már pár napja részletekben távozik a nyákdugó,de most délután óta van enyhe vérzésem is!

Valószínűleg a vizsgálatok miatt,igaz?

De mennyi mennyiségű vérzés a normális?

Ja,és 2111-re vagyok nyitva.Az egyik doki szerint : áhh,ez még semmi!


2010. márc. 25. 20:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Megjön a párom,aztán kipróbálom a melegvizes zuhanyt..


Amikor kiengedtek odaadták a papírjaimat,de nem mindet.Mondta a szülésznő,hogy nekik kell a dokumentáció miatt a többi,meg hogy ha éjjel visszajövök,akkor ezek már meglegyenek...

Ezt csak úgy mondhatta,vagy ő már tud valamit??

Vajon..?

Egyébként irigyellek a gyors szülés miatt! :)

Nem bánnám,ha nekem is így sikerülne.

2010. márc. 25. 21:27
 12/13 anonim ***** válasza:
A szülésznő tudhat valamit :)Én nem vagyok az,és mégis folyamatosan azt írom Neked,hogy menjél,mert meg lesz a babád reggelig.Remélem,Neked is gyorsan fog menni,de ha nem akkor is hidd el megéri szenvedni.Ez olyan szenvedés,amire az ember szívesen gondol vissza,és aminek az eredménye egy életre szól.Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek,és kitartást,már nincs sok hátra :)
2010. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a jókívánságokat!


Ígérem,zuhany,aztán kórház,amint megjön a párom! :)

Mondjuk kicsit beparáztam...a magzatvízvizsgálat hát azért fájdalmas volt..na és akkor elgondolkodtam,hogy mi lesz a szüléskor?! :S

Kissé beijjedtem...! :)

2010. márc. 25. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!