Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi vérzés a normális?

Mennyi vérzés a normális?

Figyelt kérdés

40+6 napos vagyok.(Valószínű elszámoltak..)

Mai nap folyamán 4-szer vizsgáltak kézzel,ebből kétszer magzatvízvizsgálatot csináltak.

Már pár napja részletekben távozik a nyákdugó,de most délután óta van enyhe vérzésem is!

Valószínűleg a vizsgálatok miatt,igaz?

De mennyi mennyiségű vérzés a normális?

Ja,és 2111-re vagyok nyitva.Az egyik doki szerint : áhh,ez még semmi!


2010. márc. 25. 20:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

És délután óta vannak 4-5-6 perces fájásaim,de kb fél órát tartanak,aztán ennyi.

Aztán 1-2 óra szünet,majd megint 4-5 perces fájások...

A szülésznő azt mondta,csak akkor menjek be,ha eltartanak min. egy órát ezek a fájások.

2010. márc. 25. 20:17
 2/13 anonim ***** válasza:
Az enyhe vérzés az nem gáz,tényleg elképzelhető,hogy a sok vizsgálattól van.Nem szivárog a magzatvized?mert az is enyhén véres.Én 3 perces fájásokkal mentem be,2 ujjnyira volt a méhszájam nyitva,a magzatvizem nem folyt el, és benn tartottak,rá 2 órára meg is szültem.
2010. márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nyílsz kifelé, ez a jó hír. Szerintem ezek a fájások sűrűsödni fognak.....Egyébként ilyenkor már direkt piszkálódnak odafent a nődokik, hogy ezzel is ingereljék a szülés megindulását...A baba mozgására figyelj, ha be-bejelez a görcsök előtt/után (nem kell mindig), nincs nagy gond, csak a tested szülni készül:)
2010. márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Milyen az,ha víz szivárog?

Folyásom van,muszáj a tisztasági,ezért félek,hogy nem veszem észre,ha szivárog a víz...


Ez a 2111 tényleg "semmi"?

2010. márc. 25. 20:25
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A víz szivárgása nem okoz gondot,van aki még a víz elfolyása után is csak órák múlva szül meg.Amúgy olyasmi állagú mint a víz,csak van színe.Sajnos azt a 2111-et nem értem,mert nekem ilyenekről nem beszélt a szülész.Én 2 ujjnyira voltam nyitva,nem 2111-re:)De ne izgulj,nem lesz semmi gond,csak nyugi.Szerintem az éjszaka folyamán meg fogsz szülni,de ez csak egy érzés,és 3 gyerekes tapasztalat.Ha nem változik a fájásod,én akkor is bemennék a kórházba éjfél körül.Inkább nézzenek meg,és akkor Te is megnyugszol.
2010. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát az a helyzet,hogy először bent akartak tartani,de én inkább hazajöttem.

Ugyanis reggel mentem nst-re,eléggé lusta volt a fiam...

Aztán megnézte a doki a magzatvizet,és azt mondta,hogy nem tiszta,menjek fel a szülőszobára,és vigyem a cuccosomat is!

Aztán fent is néztek nst-t,meg magzatvizet,és minden rendben volt.Két doki is megnézte a vizet,és azt mondták,hogy teljesen tiszta!

Utána néztek egy áramlást is,az is tökéletes lett.De mondta a doki,hogy most már maradjak bent reggelig megfigyelésre..:(

Aztán végül mégis megegyeztünk,hogy miután minden ok,meg pár percre lakom,akkor majd reggel menjek vissza.


És a vicc az,hogy előtte csak egy-két keményedésem volt,de azóta egyre sűrűbb,és erősebb fájások vannak.. :P

2010. márc. 25. 20:49
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sétálj vissza a kórházba,ott mégis csak jó kezekbe vagy,bármi történik,főleg,ha a fájások erősödnek.Hidd el,holnap már édesanya leszel,az a baba meg fog születni szerintem reggelig,de max holnap délelőtt.Nem előírt dolog,hogy órákat kell vajúdni.Én mind a 3 gyerekemet a fájások kezdete után már 2 órára megszültem.Nagyon drukkolok Neked,remélem simán fog menni a dolog.
2010. márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Most már megvárom a páromat,tízig dolgozik.

Addig meg mérem a fájásokat.

Most olyan 5-6 percenként vannak.És talán mintha picit erősödne,de nem vészes...


Mondjuk azt mondta a szülésznő,akkor menjek,ha ezek a fájások tartanak legalább egy órát,és ott még nem tartok..

2010. márc. 25. 21:10
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Aranyosak a szülésznők,de én azt gondolom,hogy mindenki maga dönti el mikor érzi azt a pillanatot,hogy mennie kell.A harmadik gyerekemmel úgy mentem be a kórházba,hogy semmi fájásom nem volt.Elmentem pisilni,és azt éreztem,hogy nyomnom kéne.annyira megijedtem,hogy szóltam a páromnak vigyen,mert nem akarok itthon megszülni.Csodálkozott,hogy nem fáj semmim,és mégis szülni indulunk.Az ügyeletes doki megvizsgált,és azonnal hívta az orvosomat,hogy jöjjön,mert jön a baba.Az orvosom megérkezése után 2 órára jött a baba.mikor a beöntést megkaptam,akkor kezdődtek a fájások,de össze-vissza.Hol 4 percenként,hol percenként.A baba jött ,pedig fájás nélkül mentem be,és a későbbiekben se volt egyenletes fájás.Ezért írtam,hogy igazán egy szülésznő se tudja mikor kell menni.Ha Te úgy érzed,akkor menj.Haza úgy se küldenek.
2010. márc. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem pakolj össze és ha hazaért a párod,menjetek be a kórházba.gyors szülést kívánok!
2010. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!