Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhesség alatti magas pulzus...

Terhesség alatti magas pulzus számmal lehet szülni? 37h km

Figyelt kérdés
A terhességem második felétől folymatosan magas a pulzusom( 90-130 közötti) a vérnyomásom pedig normális. A védőnőnek többször mondtam, de csak annyit mondott, hogy a terhesség alatt normális. Most voltam kötelező belgyógyászaton ahová ezt miatt rendeltek vissza újabb ekg-ra, mert szerinte a 130 körüli érték nagyon sok és a szülés alatt még amúgy is emelkedni szokott. Úgy látom csak most kezdték komolyan venni, amit már hetek óta mondogatok, hogy többször van erős szívdobogásom :(. Volt valaki hasonló helyzetben? Hogy alakult a szülésetek, sima vagy császár lett ? Befolyásolta?
2010. márc. 23. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
engem ez miatt is császároztak meg.Simának indult,de aztán a szülésznőnek feltünt hogy nagyon magas a pulzus számom.persze nem ez volt a főok.
2010. márc. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem is egész terhesség alatt magas volt a pulzusom, 100 fölötti, inkább 120 körül. Nekem is azt mondta az orvos, hogy ez ilyenkor normális, hiszen kb. 1,5 literrel több vért kell keringetnie a szívnek. Stresszhelyzetben rám is néha rám jött a szívdobogás. Ettől függetlenül természetes úton szültem és nem volt semmi komplikáció. Remélem minden rendben lesz veled, boldog babavárást és könnyű szülést kívánok!
2010. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem végig 100 körül volt, plusz a vérnyomásom is magas volt, és spontán szültem gond nélkül.

Mondjuk a 130 kicsit tényleg soknak tűnik.

2010. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A 100-110 tök normális, afelett nem tudom mi az eljárás...
2010. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen magas volt, hagytak (volna) szülni.
2010. márc. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok, remélem nem lesz gond. Jobb így a gyakorlati tapasztalatokat olvasni, mint az orvosi lehet, nem kell aggódni stb-t hallgatni. Szóval akkor ha más gond nem jelentkezik, akkor nem törvényszerű a császár.
2010. márc. 24. 06:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én betaloc-ot szedek!Tachicardiám van!Már 5 éve!24 hetes vagyok megint emeltek a betaloc adagomon!És megkérdeztem a belgyógyászt,a nőgyógyászt,hogy akkor most mi lesz?Mármint milyen szülés!Azt mondják ,hogy ők a sima szülés hívei és megpróbáljuk úgy!!!Félek,mert ráadásul július lesz,nagy meleg!!!:((((Egy kicsit elkeseredtem!Remélem nem lesz baj!
2010. márc. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

Bocsi az offért,csak azt szeretném megkérdezni,hogy nem vagy-e túlsúlyos?Nem bántani akarlak,csak sajnos én is hasonló cipőben járok:-(

2010. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia 22.24-es!DE túlsúlyos vagyok sajnos!Pajzsmirigybeteg vagyok,abból alakult ki a tachicardia!És plusz 25 kiló:((((De nem tudtak vele mit csinálni:(((!82 kilóval kezdtem a terhességet, 156 cm vagyok!Előtte sportoló voltam,és a betegség teljesen tönkretette az életem!A BABÁMRA is 5 évet kellett várnunk!!!
2010. márc. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!