Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit gondoltok az orvosomról?...

Mit gondoltok az orvosomról? A szülés közben történt?

Figyelt kérdés
MDu. 6 tól egyperces fájásaim voltak, hajnalra kitágultam rendesen, de valamiért nem akart kibújni a lányom. ÍGy volt reggel 4-ig, akkor azt mondta a dokim, hogy 8-kor jön XY főorvos, aki majd megnéz, addig türelem. Jött is XY, aki vákummal kiszedte belőlem a babát, és közben előttem utasítgatta az én dokimat, hogy mit csináljon. Olyan fura volt, mintha fogalma nem lenne, mit kéne/kellett volna tennie. Mi lett volna, ha XY csak du. 5-kor jön? addig váratott volna? Meg az is milyen, hogy előttem utasítgatja egy kollégája? Most tervezzük a második babát, de azt hiszem váltani kéne..
2010. márc. 23. 15:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is válts! Keress egy főorvost! Ahogy olvastam a válaszokat én is elgondolkodtam mert az én dokim nem kért senkitől engedélyt, hogy megcsászározhasson. De utána eszembe jutott, hogy főorvos bár ott az ÁEK-ben (Bp.)van egy pár főorvos ahogy elnéztem.
2010. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Minden orvos volt kezdő és bizonytalan,de azért kell gyakorolják,hogy rutinosabban legyenek.És jól tette,hogy hivott olyat aki hozzáértőbb,hogy biztonságba legyetek.

Én nem választottam orvost,egy kórházba mindig kell legyen hozzáértő segitség.A társadalombiztositó fizeti őket,miért fizessek kétszer???

2010. márc. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!