Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hónapokkal is...

Szülés után hónapokkal is fájhat még a szex?

Figyelt kérdés
Majdnem 4 hónapja szültem, volt gátvarrás és méhnyakrepedésem is. Azóta háromszor próbálkoztunk a szexszel de kudarcba fulladt, fáj az egész..Vettem síkosítót remélve hogy megoldja a gondot de ugyanúgy fáj. Nem a behatolás hanem belül, amint pár centire mélyen hatol, mintha összevarrtak volna és akadály lenne bent vagy megrövidült volna a hely... Nagyon el vagyok keseredve volt valakinek ilyen? Meddig normális hogy fáj vagy menjek vissza megnézetni a dokihoz? A 6 hetes kontrollon nem mondta hogy lenne valami baj, a gátam is szépen gyógyult nem érzem már.
2015. dec. 7. 01:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Minden ok, megnézett, sajnos a szoptatás miatt normális hogy fáj a hormonok miatt, azt mondta hogy nagyon rugalmatlan ilyenkor a hüvely szerkezete és emiatt bizony fáj az együttlét, a kezével is érezte. Arra meg hogy meddig lesz ez igy azt mondta hogy őszinte lesz: majd ha már nem szoptatok... Úgyhogy mivel szeretnék sokáig azoptatni ez nem annyira jó hír, de ez van, majd hozzászokok, idővel azért csak jobb lesz...
2015. dec. 9. 20:16
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.. Első gyerekem 22 hónapos koráig szoptattam, második is még szopizik, és nem fájt a szex, és nem vagyok ezzel egyedül. Nem is értem h a szoptatástól hogy fájna? Szerintem baromságot mondott az orvos...
2015. dec. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!