Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hónapokkal is...

Szülés után hónapokkal is fájhat még a szex?

Figyelt kérdés
Majdnem 4 hónapja szültem, volt gátvarrás és méhnyakrepedésem is. Azóta háromszor próbálkoztunk a szexszel de kudarcba fulladt, fáj az egész..Vettem síkosítót remélve hogy megoldja a gondot de ugyanúgy fáj. Nem a behatolás hanem belül, amint pár centire mélyen hatol, mintha összevarrtak volna és akadály lenne bent vagy megrövidült volna a hely... Nagyon el vagyok keseredve volt valakinek ilyen? Meddig normális hogy fáj vagy menjek vissza megnézetni a dokihoz? A 6 hetes kontrollon nem mondta hogy lenne valami baj, a gátam is szépen gyógyult nem érzem már.
2015. dec. 7. 01:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az mi lányunk januárban 1 éves lesz,és még mindig fáj.Bár ezt már nem tartom normálisnak.Engem varrtak belül is és ott fáj,nem a gátnál.
2015. dec. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Bocs a kérdésért, de felizgulsz? Kívánod a szexet?

Csak, mert én a ferjem miatt eroltetem magam, de nem izgulok fel, es faj. Hiaba a sikosito. En harom honapja szultem csaszarral. Nem fogom eroltetni, ha ennyire nem kivanom. Ferjem meg kenytelen lesz kivarni mig ujra megjon a vagyam.

2015. dec. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

18 év után is minden alkalommal bereped kicsit a gátam :( sajnos kétszer varrták, mert varratszedés után már azonnal szétnyílt. A hegkimetszés miatt hiányzik azért egy kis terület belőle.

Szegény orvodom a mai napig minden vizsgálatnál elmondja, hogy jót akart, éles sebszél jobban gyógyul, mintha hagytuk volna magától :(

2015. dec. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben megnézetném. Máshogy vizsgálnak, ha keresnek valamit mintha általánosságban átnéznének, ez tapasztalt. Emellett kezdj el intimtornázni. Nekem 20 évesen egy 5 évesen szerzett seb miatti fájdalmat szüntetett meg a kitartó torna. Azt a heget sem érezte soha, egy orvos sem, de amikor szóltam, hogy segítsenek, mert fáj a.szex, egyszerre észrevette a doki, hogy ott van a heg és javasolta a tornát. Ha nincs szervi baj, akkor még gondot okozhat, hogy már félsz a szeretkezéstől, ezen segíthet ha felfedezed magad újra, hogy mi,.hogyan esik jól. Ha a pároddal is jobban ráfeküsztök az előjátékra, jobban felfedez kívül-belül. Nekem pl teljesen máshogy esik jól a szex, az előjáték, az ujjazás szülés után mint előtte. Más területek lettek érzékenyebbek, fogékonyabbak az izgatásra.
2015. dec. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is repedtem, varrtak. Sajnos előfordul hogy fáj a helye. De ha ennyire fáj, én visszamennék a dokihoz.
2015. dec. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem normális hogy szülés után 4 hónappal még fáj a szex.

Az is lehet hogy pszichésen nem tudsz ellazulni közben és arra koncentrálsz h fáj-e és ezért érzed úgy hogy fáj.

De az is lehet hogy valami tényleg nincs rendben ott lent és meg kéne nézetni.

ELőször sztem próbáljátok úgy hogy hosszú előjáték, sok sikosító és hajrá, te meg ne gondolj arra hogy biztos megint fájni fog, hanem lazulj el!

Ha ez nem hoz eredményt akkor én megnézetném dokival.

Nekem is volt gátmetszésem, varrással, és az első 1-2 alkalommal úgy éreztem túl száraz a hüvelyem szex közben, ráadásul óvszerrel csináltuk, de a sikosító megoldotta a gondokat.

2015. dec. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek hogy nem normális... Szerdán elmegyek a dokihoz azért, hátha okosabb leszek bár nem tudom mi a jobb ha talál rá szervi okot vagy ha nem... Nem mondom amúgy hogy van kedvem hozzá, inkább a párom miatt megyek bele de utoljára már belelendültem én is, síkosítóban is bíztam és mégse... Mintha beleütközne valamibe.
2015. dec. 7. 12:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy méhsüllyedésed van! Mindenképp orvoshoz mennék a helyedben!
2015. dec. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
sajnos normális... nem az idő fogja orvosolni, hanem a szex mennyisége és a gáttorna. Hiába vágtak, az izmaid nagyon megnyúltak attól még, és most be vannak merevedve. 8 hónap után voltunk együtt a párommal, és fájt. Szép lassan jobb lesz majd, főleg ha tornázol is kicsit mellé. Nekem is minden rendben odalent látszólag, de sajnos az izmok sérültek.
2015. dec. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál
2015. dec. 9. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!