Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy hívják azt amikor a baba...

Hogy hívják azt amikor a baba belekakil a magzatvízbe és veszélybe kerül?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] Szaknyelven mekónium aspirációs szindróma.
2010. márc. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Meconiumos a magzatvíz amikor a baba belekakil.Nekem így volt a 4. babámnál.Pont a kiírt napon megindult a szülés szerencsére.A védőnő szerint nagy baj lehetett volna.Így is kapott valami fertőzést a magzatvíztől 5 napig antibiotikumozták,reggel és este szúrták.De nagyobb baja nem lett.Viszont a szüléskor a gátsebembe került ebből a magzatvízből és begyulladtam,7 hetes volt a pici mire begyógyult.A 2.héten újra nyitották a sebem.
2010. márc. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.
2010. márc. 22. 08:04
 4/5 anonim ***** válasza:
az a magzatszurok, a tüdőben ülepszik le
2010. márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is belekakilt,de nagyon ügyes szülésznőm volt, a párom mesélte,mert én nem láttam,h az első levegővétel előtt még kinyomta a babámból a lenyelt magzatvizet,igy nem ment a tüdejére,9/10-es apgardja lett,és nem kellett neki semmilyen antibiotikumos kezelés.
2010. márc. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!