Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 33 km szeretnék szülni az...

33 km szeretnék szülni az otthonomtól. Itt is van kórház, de ott ahová megyek sokkal felszereltebbek és rendesebbek. Mit tehetek ha esetleg elfolyik a magzatvíz?

Figyelt kérdés

Itt szülhetek ami helyben van kórház vagy kocsival, mentővel bevihetnek a másik kórházba?


Sajnos nincsenek hozzátartozók abban a városban na meg a férjemet sem szeretném itt hagyni mondjuk a szülés előtti pár hétben.Aki így volt mint én, hogy lehet ezt a helyzetet megoldani.Programozott szülést nem szeretnék!


2010. márc. 20. 18:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én budapesten lakom, pont a város másik felén volt, a kórház, ahol szültem. ez van olyan messze, mint a te kórházad. ha elfolyik a magzatvíz, és szép átlátszó, nem véres, akkor nincs semmi baj, zuhany, összeszedni, ami még kell, kocsiba és indulás. ha esetleg véres, akkor hívd fel az orvosodat, hogy kell -e mentőt hívnod, vagy ilyesmi. ne aggódj, nem lesz semmi baj.
2010. márc. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok.Köszönöm a válaszokat.
2010. márc. 23. 07:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!