Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt mennyivel kezdett...

Szülés előtt mennyivel kezdett el fájni a szeméremcsontotok?

Figyelt kérdés
Én most 35 hetes vagyok és pár napja elkezdett fájni, ez azt jelenti, hogy leszállt a baba a medencébe? A hasam szerintem nem ment lejjebb, a hólyagomat még nem érzem, hogy nyomná, nem járok sűrűn wc-re.
2010. márc. 20. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, természetes amit érzel. Nekem a 25. héttől fájt nagyon a szeméremcsontom kb a 30. hétig, de még lábra állni is alig tudtam. Alakul a tested, a baba nyomhatja (nekem végig faros volt és mégis fájt).

Boldog pocakosságot!

6 hónapos kislány anyukája

2010. márc. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem végig lent volt a pocakom, de nem éreztem soha, hogy fájt volna. Én inkább a csípőmet éreztem, na az szokott fájni rendesen.
2010. márc. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig nem is aggasztott nagyon a dolog, de ma mondta valaki, hogy akkor már nem sok van hátra, ha elkezdett fájni a szeméremcsontom. Na, ettől egy kicsit azért megijedtem, mert még jó lenne, ha legalább 4 hétig nem bújna ki!
2010. márc. 20. 17:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocs az offért, az elsőtől kérdezném, hogy szó szerint fájt neked a szeméremcsontod? Nekem onnantól csipked a hüvelyemig és félek, hogy nem-e nyitódok. A kérdező egy kicsit most megijesztett, hogy mit mondott a doki neki.

25 hetes vagyok.

2010. márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az utolsónak írom, hogy nem a doki mondta nekem, hogy nem sok van hátra, hanem egy ismerősöm. Az orvosnak még nem mondtam, hogy fáj, bár már azóta enyhült.

Ne izgulj, biztos minden rendben van/lesz.

2010. márc. 22. 19:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszi. Ma már én sem éreztem a csipkedést, remélem hogy minden rendben is van. Utolsó.

Minden jót! :-)

2010. márc. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

A szeméremcsontom és a combtőm fájt, nem csipkedett, fájt, főleg ha sokat mászkáltam, na akkor utána...húúúh, volt hogy alig bírtam felállni.

Aztán később volt hogy nyilalgattam belül, azt hittem hogy nyílok, de mindenki azt mondta hogy azt nem lehet érezni, ha nyílik az ember. Aztán még a 39. héten is zárva voltam teljesen, pedig jóslóm is nagyon sok volt és rengeteget keményedtem már a 30. héttől (előtte is voltak keményedések), de főleg a vége felé, napi 3-4 Béres magnéziumot szedtem... Szóval nyugi, nem feltétlenül jelent rosszat. Sőt. Természetes, mert ahogy nő a baba úgy alakul a szervezetetek, tágul a csípő.

Ha gond van úgyis érzed. Ha fáj, pihenjetek le, ne erőltessétek meg magatokat.

2010. márc. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!