Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért szeretnek íjesztegetni...

Miért szeretnek íjesztegetni a szüléssel?

Figyelt kérdés

Eddig a legtöbb ember akivel beszéltem, mindenki azt mondta, hogy a szülés annyira rossz és fájdalmas, hogy készüljek fel rá nagyon. Mindig riogatnak, hogy vajon hogy fogom tudni elviselni azt a fájdalmat, merthogy az annyira szörnyű...

Én már várom a szülést, de mégsem félek annyira. Tudom, hogy fájdalommal jár, de nem hiszem, hogy ne lehetne kibirni, ha már ilyen sok nő átesett rajta.

A másik meg az, hogy mindig mondják, hogy mozogjak rengeteget, mert nem fogok tudni szülni. Anyám is mindig ezt mondja, hogy ő még 9 hónapos terhesen is vizet hordott kannába. Persze császárral szült mindkétszer...


2010. márc. 19. 12:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
utolsónak: én mindenkitől azt hallom, hogy a második könnyebb! Bár nem tapasztaltam...csak az elsőt:)
2010. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Remélem igazad lesz.
2010. márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom megérteni azokat az embereket, akik egy terhes kismamát riogatnak. Élvezik????

Én -szerintem- könnyen szültem. Igaz a fájások elkezdődtek reggel, és este fél tízkor született meg a babám, de a szülőszobán összesen három órát voltam. Előtte 1 hónapig benn feküdtem a kórházban, így nem voltam túl edzett. Amikor megnézett a szülésznő, és mondta hogy itt ma baba lesz, akkor teljesen megnyugodtam, és alig vártam hogy láthassam. 1 órával a szülés után azt mondtam a páromnak (aki végig velem volt), hogy bármikor végigcsinálnám még egyszer.

Hidd el, a kisbaba látványa feledteti a fájdalmakat.

2010. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát most mondhatnám, hogy csodálatos élmény a szülés, meg a többi, de számomra egyik szülésem se volt csodálatos élmény. Kibírtam tény, nagyon fájt ez is igaz, de biztosan mindenki másképp éli meg a dolgot.
2010. márc. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én még csak ezután fogok szülni, most vagyok 26 hetes. Tőlem is mindig kérdezik, hogy nem félsz? Meg hogy milyen fájdalmas. Én úgy vagyok vele, hogy bent úgysem maradhatnak, valahogy ki kell jönniük. Mivel én ikreket várok bármi lehetséges. Császár a legvalószínűbb, de ha úgy fekszenek, akkor természetes úton szülök.
2010. márc. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!