Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 8 hete szültem. Miért vonakodo...

8 hete szültem. Miért vonakodom annyira a szexuális élettől? Mi az oka annak, h inkább kerülöm. Más is húzta ennyi ideig?

Figyelt kérdés
A párom türelmes, de már az ő határai is végesek, hiszen a szülés előtt 3 héttel sem voltunk már együtt. tényleg sok. kiváncsi vagyok, valahol vágyom is rá, de félek. mitől? nem is tudom.
2010. márc. 17. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem több idő kellett, mint 8 hét (kb. 10-12 hét).

A párom kénytelen volt megérteni (persze azért elkényeztettem), annak ellenére, hogy nekünk a terhesség 9 hónapja alatt tilos volt a házasélet (veszélyeztetett terhes voltam, vérzéssel, nyitott méhszájjal stb). És be is tartottuk, láttam elég borzasztó dolgokat a kórházban, és nagyobb volt a félelmem, hogy baj történik a babával, mint a vágy hogy együtt legyünk a férjemmel.

Neked kell érzeni,hogy mikor állsz készen rá, a férjednek meg türelmesnek kell lennie. Ebben (sem) vagyunk egyformák.

2010. márc. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi 9 hét után voltunk együtt, és hát nekem eléggé fájt. És azután is fájt. Azóta emiatt nekem nem igazá füllik hozzá a fogam :( Bizti te is a fájdalomtól félsz.
2010. márc. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi akkor voltunk együtt először szülés után, mikor letelta 6hét, másnap. A férjem kezdeményezte, de nem volt kedvem hozzá. De azért nekem is jólestek a csókok, a simi. Az elején fájt, de óvatos volt. Közben nekem is megjött a kedvem hozzá, és a végén jól sült el a dolog, jó volt.
2010. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
8 hete szültem én is. A 6 hetet is alig bírtam kivárni, azóta is szinte minden nap kívánom a párom
2010. márc. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 edus83 ***** válasza:
100%
Én se, kívánom,sőtt félek egy kicsit,Remélem javul a helyzetünk bár csak rajtunk múlik.
2010. márc. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Gyerekek ne bolondozzatok, ha nem kívánja az ember akkor nehogy már muszáj legyen, hol élünk, a középkorban? Ne érdekeljen hány hét telt el, akkor csináld mikor úgy érzed hogy jól esne! Hallottam olyanról akinek fél év kellett... A párodnak is meg kell értenie, még ha kezdeményez is, meg kell vele beszélni hogy még fájdalmasnak gondolod, és ugye ő se akarja hogy úgy csináljátok hogy közben neked rossz? Az a későbbi szexuális életet is megkeserítheti, nem ér annyit az egész.
2010. márc. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi lányok ,h irtatok.
2010. márc. 19. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!