Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után mikor...

Császármetszés után mikor állt vissza a szexuális étvágyatok?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan volt utána?
2011. jan. 31. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Húúú hamar...én már rá egy hétre csináltam volna, ha lehetett volna :-)

Tulajdonképpen ugyanolyan jó maradt minden.

2011. jan. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

4 hónapja volt császárom, még nem áll vissza. :(:(:(

Mondjuk hasfájós, sírós, alig alvó babám van. Mellette még olyan nehéz a szexre koncentrálni, és túl sok időt sem hagy nekünk még. De a kedvem sincs meg még hozzá.

Remélem azért ez alakulni fog!

Próbálkozok azért, de egyáltalán nem esik jól. Próbálom párom előtt nem mutatni, azt sem akarom, hogy neki tök rossz legyen. Na mindegy, csak rendeződik majd.

2011. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6 hét után voltunk együtt, de nagyon nem esett jól. Talán 2-3 hónap múlva.
2011. jan. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

10,5 hónap múlva!

De akkor egyik pillanatról a másikra!

2011. jan. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem magamról írok hanem egy barátnőmről,neki császárrral született a babája,és 2 hét múlva már szexeltek.


Ők egyébként is nagyétkűek ilyen téren.


(én pl rendesen szültem és a mai napig nem állt vissza semennyire sem az étvágyam - pedig a lányom már 22 hónapos)

2011. jan. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Császár után kb. két héttel csináltuk először.

Nagyon jó volt.... :) Pedig elvileg nem szabadott volna,csak hat hét után.. Gyorsan gyógyultam,már műtét után 5nappal ügyeket mentem intézni! :)

Minden jót.

2011. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mind két császárom után a 3. héten már volt szex. Jól esett,semmi bajom nem lett.
2011. febr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szinte napra pontosan szülés után csak 1 évre rá élveztem a szexet de ekkor már kívántam. Elötte csak "muszájból" voltam együtt a párommal, na de utánna bepótoltam... :)
2011. febr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én féléve szültem, az első 6 hétben, míg "tilos" volt, agyban kívántam a dolgot, de én nehezen gyógyultam ,úgyhgoy nem nagyon erőltettük, utána meg valahogy elmúlt a lelkesedés. Mostanra kezd rendeződni, bár tény, hogy én ráparáztam, és "muszáj"ból is csináltam, hátha evés közben jön meg az étvágy. No, ez nem jött be! De türelem, szépen lassan és őszinteséggel menni fog. Én beszéltem a párommal hogy ne erőltesse, mert az még jobban zavar és kb legyünk úgy, mint az első randikon. A sok figyelem, simogatás, kényeztetés aztán meghozta az eredményt!:D
2011. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!