Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A hasam megfog maradni majd...

A hasam megfog maradni majd szülés után?

Figyelt kérdés
Most hála kockás, és feszes de mennyire fog sérülni ha teszek róla hogy ne hízzak sokat? Tapasztalat? Vagy utána még vissza alakítható?
2010. márc. 16. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Elég vékony alkat vagyok, most három hónapos a babám. A terhesség alatt tíz kilót híztam, most még egy kiló van rajtam, de az sajna mind a hasamon. Onnan elég nehezen megy le, de remélem ez még változni fog, mert még nem telt el olyan sok idő a szülés óta.
2010. márc. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan sosem lesz. Nekem is izmos, feszes volt a hasam. (másfél éves a lányom)
2010. márc. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

értem, has erősítés mikortól lehet biztonságosan elkezdeni?

Csak 6 hét után?

Azért kíváncsi lennék hogy néhány hazai felkapott nőnek hogyhogy kockás a hasa 1 évvel szülés után.

2010. márc. 16. 17:38
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a hasad megmarad-e, nem azon múlik, hogy hízol-e vagy sem. Nekem kockás lapos hasam volt, ugyanannyi voltam szülés után, mint amikor teherbeestem egy lassan 2 évvel a szülés után is úgy nézek ki, mint egy 4-5 hónapos terhes. Bőröm kirepedt, pedig rendesen kentem elejétől kezdve.

Sógornőm 25 kilót hízott és tök lapos a hasa, nem nagyon kente, nem repedt ki.


Ez alkat és genetika kérdése, sajnos.

2010. márc. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Egy jó pár hónapig bizony meg fog látszani, hogy szültél. Gondolj bele, mennyire kinyúlik a bőr ott 9 hónap alatt! Reméljük nem fogsz csíkos lenni, de ha esetleg mégis, az is meg fog látszani sajna örökre, mert ha el is halványul, az mégis csak látható. A linea nigra az én esetemben rettentő sötétre sikeredett, az is látszik még a mai napig. Én 14 kg-t híztam, 12 le is ment, csak az a 2 kiló éktelenkedik PONT a hasamon. De jó hír, hogy míg a mell nem varázsolható vissza természetes úton a szoptatás előtti kinézetére, addig a has egy kis edzéssel teljesen regenerálható! (A csíkokat levéve :D :D :D)
2010. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A kinyúlt bőr sajnos nem regenerálódik, illetve nem mindig. Hasizommal a rugalmatlan lógó bőrt sem lehet helyrehozni.
2010. márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szülés után fokozatosan ment le a felszedett 15 kiló!47kilós voltam kb a szülés után 5-6 hónappal!Szóval a kezdősúlyomnál voltam, és a hasam is ugyan olyan volt!!Nem repedt, nem csíkosodott, és visszahúzódott teljesen!Szerencsés alkat vagyok ezek szerint!Ja és igazából nem dolgoztam vele semmit4Úgy voltam vele 9 hónap alatt híztam meg, 9 hónap alatt megy majd le!
2010. márc. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A lányomat 19 évesen szültem, szülés előtt 63 kg voltam (előtte kb. 53-54), és szülés után kb. 3 héttel ugyanolyan volt a hasam mint előtte. Közvetlenül szülés után napokig még mintha 6 hónapos terhes lettem volna. Nem kenegettem magam semmivel, terhesség alatt nem is sportoltam, igaz, előtte úsztam és felüléseket is rendszeresen csináltam. Most 36 évesen már nem reménykedem ebben, de abban bízok, a csíkok most is elkerülnek. A legtöbb, a mit tehet az ember, hogy figyel arra, mennyit hízik, a többi pedig alkati kérdés és genetika.
2010. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos alkati kérdés. A barátnőmnek olyan lapos, mint előtte, nekem maradt úszógumim, hiába sportoltam keményen hónapokig. Pedig mindketten 30 felett szültük az első babánkat. A hideg-melegvizes váltózuhany segíthet, illetve feszesítő krémek. Persze szülés után!
2010. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
13%

A kockás has a fontosabb, vagy a szülés?

2 babát szültem, ugynaolyan vagyok, mint előtte...

Ez alkat kérdése...

2010. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!